Dva nové satelity od Toshiby

0

Jste-li fanoušci produktů japonského výrobce elektroniky a Toshiba je pro vás záruka kvality, zaměřte svůj zrak na dvojici představených novinek. První z nich, Toshiba Satellite L500, je notebook standardních rozměrů s 15,6″ displejem. Nutno podotknout, že šasi notebooku je vyvedeno spíše do stylových křivek, nicméně ty nepůsobí nijak rušivě a zařízení působí celkově reprezentativně. Bratříček se liší pouze velikostí, Satellite L550 disponuje 17,3″ displejem, k nějakým větším cestám má tedy handicap v podobě přece jen větších rozměrů.

Toshiba Satellite L550 02

Notebooků s tímto kabátkem možná uvidíme pestrou řádku: uvnitř mohou tepat jak Celerony, Pentia a Core 2 Dua (alias portfolio Intelu), tak i modely ze stáje AMD (Athlon, Turion, Turion Ultra). Pevný disk bude možno zvolit v kapacitách až do příjemného půl terabajtu dat, konektivitu zajistí ethernet v tandemu s technologiemi Wi-Fi a Bluetooth verze 2.1.

Toshiba Satellite L550 01

Displej menší varianty poskytne rozlišení 1366 × 768 px (16:9), větší model nabídne přece jen použitelnější plochu 1600 × 900 px. S dostupností to vypadá dobře, notebooky by se měly objevit na pultech obchodů začátkem července/júla.

Zdroj: TC Magazine

Ohodnoťte tento článek!