Dvě stylové novinky od Logitechu pro všechny příznivce Maců

0

Společnost Logitech dnes představila dvě novinky, které potěší všechny příznivce produktů Apple, obzvláště pak Maců. Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard si svým designem nezadá s klávesnicemi od Apple. Štíhlá konstrukce a hliníkové provedení se opravdu povedly. Jak už název napovídá, klávesnice obsahuje speciální přepínací funkci, díky které ji můžete snadno využívat na Macu a stiskem jediného tlačítka pak v okamžiku přepnout na ovládání třeba pro iPad. Klávesnice Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard má také světelný senzor, který koriguje intenzitu podsvícení tlačítek. Čím větší tma, tím budou klávesy svítit výrazněji. Klávesnici chce Logitech začít nabízet od ledna 2013, cena je v přepočtu nemalých 2 500 Kč.

Logitech klávesnice a trackpad

Druhým představeným zařízením je Logitech Rechargeable Trackpad. Díky skleněnému povrchu se zvýšenou odolností proti poškrábání, je pocit z ovládání takřka identický jako u klasických dotykových displejů. Trackapad podporuje ovládání vícebodovými gesty, která půjdou provádět mnohem snadněji než u malého touchpadu na noteboocích.

Logitech klávesnice a trackpad

Trackpad je bezdrátový, komunikuje prostřednictvím Bluetooth. Nabíjení funguje přes USB kabel, výdrž je cca. 1 měsíc. Pokud ale budete Trackpad poctivě vypínat, měly byste se dostat i na delší dobu. Pokud vás Logitech Rechargeable Trackpad zaujal, připravte si přibližně 1 800 Kč.

Zdroj: blog.logitech.com

 

Ohodnoťte tento článek!