Dvojčata Winklevossova se nakonec nevzdala, proti Facebooku mají novou žalobu

0

Tyler Winklevoss, Cameron Winklevoss a Divya Narendra se minulý týden vzdali boje o Facebook, když se odmítli odvolat vůči staršímu verdiktu k Nejvyššímu soudu. Jenže dva dny nato už byla na stole nová žaloba, ve které opět napadají Facebook a Zuckerberga.

V předchozím soudním sporu prý Facebook „úmyslně nebo náhodou zatajil některé důkazy“. Nic konkrétního zatím veřejnost neví, ale mělo by se jednat o jakési dokumenty, jež byly sepsány v době studií na Harvardu. Tam totiž dvojčata s Narendrou pověřili Zuckerberga, aby pro ně dokončil univerzitní síť HarvardConnect, jenže práci nikdy nedokončil a místo toho rozjel konkurenční theFacebook.

Tyler a Cameron Winklevossovi
Tyler a Cameron Winklevoss, foto: Reuters

Nová žaloba byla podána ve čtvrtek u okresního soudu v americkém Massachusetts. Externí poradce Facebooku, Nell Chatterjee, v prohlášení uvedl, že se ale jedná o stará a nepodložená obvinění, která byla už dříve projednána a zamítnuta jiným soudem. Žalobci to ale – zdá se – zkusí znovu.

Zdroj: BBC

Dvojčata Winklevossova se nakonec nevzdala, proti Facebooku mají novou žalobu

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. No je to smutný že GOOGLE si takhle hraje je to všechno psychologie já už juknu na INTERNET a vidím samou černou žádnou barvu kreativity fuj fuj ……pro mě jako grafika opravdu rána do srdce když musím koukat na tu nudnou černou a nejhorší je že lide jako odolný druh si ZVYKNEME ale pozor náladu ovlivňujou bary a o chladné barvě nemluvě

  2. No je to smutný že GOOGLE si takhle hraje je to všechno psychologie já už juknu na INTERNET a vidím samou černou žádnou barvu kreativity fuj fuj ……pro mě jako grafika opravdu rána do srdce když musím koukat na tu nudnou černou a nejhorší je že lide jako odolný druh si ZVYKNEME ale pozor náladu ovlivňujou bary a o chladné barvě nemluvě