DX12 hra Ashes of the Singularity je zadarmo k Radeonům R9 380 a R9 380X

0

O hře Ashes of the Singularity se toho napsalo docela dost, reklamu si udělala jako jeden z prvních benchmarků DirectX 12 (a obdobně je vnímána i jako demonstrátor tohoto API mezi samotnými hrami). Nebo svým použitím paralelních asynchronních shaderů, které zvyšovaly výkon na Radeonech s architekturou GCN a na Nvidiích kvůli omezením jejich architektury nefungují. Možná to je důvod, proč AMD tento titul vybrala pro novou „bundlovací“ akci, která začala tento týden.

Hru tak dostanete k některým grafickým kartám Radeon – konkrétně k modelům Radeon R9 380Radeon R9 380X založeným na čipu Tonga/Antigua (případně k počítačovým sestavám s takovou kartou). Jako obvykle nebude nicméně nárok automatický. Kartu musíte pořídit ve spolupracujícím obchodu, který k nákupu přihodí potřebný kupon a měl by to avizovat přímo ve svém katalogu, když kartu kupujete. Dobrá zpráva je, že akce se týká také našich končin – v České republice kupony přibaluje Alza.cz a CZC.cz. Slováci pak mohou jako lokálního partnera využít obchod Shark.sk (další prodejci na webu AMD v tuto chvíli uvedeni nejsou).

Ashes of the Singularity AMD bundle

Rozjezd akce byl stanoven na 14. března, takže již běží a v obchodech se karty s kupony skutečně vyskytují. Pokračovat by měla do 15. května a kupony bude možné uplatnit na webu AMD ještě dva měsíce poté, do 15. července 2016. Trvání se tudíž bude překrývat s bundlem Hitmana, který platí do 30. dubna, ale pro Radeony R9 390/390X (a CPU FX).

 

 

Ashes of the Singularity bude firmou Stardock oficiálně vydána 31. března, jde tedy o zcela čerstvou záležitost (pokud pomineme „early access“). V podmínkách bohužel nevidím, přes jakou distribuční platformu svoji licenci dostanete, pravděpodobně by ale mělo jít o Steam, v kterém Stardock hru prodává.

Zdroj: AMD

Ohodnoťte tento článek!