E-mail do SMS. T-Mobile láká na retro službu

0

T-Mobile 1. února uvede novou službu E-mail do SMS. O co jde? Ve formě textovky vám na mobil dorazí upozornění, že vám přišel nový e-mail. Do 160 znaků se vejde i část zprávy. Služba bude zdarma. Aby také ne, když doteď už u T-Mobilu fungoval obdobný systém Postm@n. Novinka má být ale lepší a hlavně rychlejší.

 

Současná podoba Postm@na již technicky nevyhovovala. Proto jsme se rozhodli ji ukončit a nahradit službou E-mail do SMS,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů společnosti T-Mobile, a dodává: „Nová verze zákazníkům přinese vyšší kvalitu a doručování e-mailů v mnohem kratším čase než dosud.

Postup aktivace je jednoduchý. Stačí v Můj T-Mobile zaškrtnout volbu E-mail do SMS a zadat e-mailovou adresu, ze které chce být informován o příchozí poště. Následně už je potřeba jen v této emailové schránce nastavit přeposílání elektronické pošty na adresu 603123456@sms.t-mobile.cz, kde 603123456 je telefonní číslo zákazníka. Z každého doručeného e-mailu pak bude prvních 160 znaků do 30 sekund odesláno zdarma do mobilního telefonu formou textové zprávy. Stejně jako v Postm@nu bude možnost využít tzv. noční filtry, aby upozornění na příchozí poštu nerušilo v době spánku.

E-mail do SMS by nás nadchl před pěti nebo deseti lety. Dnes, kdy operátoři uživatele skoro nutí, aby si koupili chytré telefony, je podobná služba hodně úsměvná. Vždyť i většina hloupých telefonů má integrovaný e-mailový klient. O2 například speciálně pro účel e-mailu zavedlo nový tarif se 150MB datovým limitem za 50 Kč měsíčně.

Zdroj: T-Mobile

E-mail do SMS. T-Mobile láká na retro službu
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář