Eaget RealPlay M4 Android 1080p – multimediální centrum se vším všudy

0

Společnost Eaget je známá vybavenými multimediálními přehrávači. RealPlay M4 Android 1080p však nabídne ještě mnohem víc. Kombinuje v sobě také televizní set-top box se dvěma integrovanými HD DVB-T tunery, které umožňují záznam až dvou pořadů současně na interní pevný disk nebo flashdisk.

Eaget RealPlay M4

Díky operačnímu systému Android (verze 2.3 s možností aktualizace na verzi 4.0) je nabitý oblíbenými aplikacemi, jako je Facebook, YouTube, Twitter, Flickr, počasí atd. Další aplikace či hry lze nainstalovat přes obchod Google Play, přes USB či z SD karty.

Samozřejmostí je přehrávání všech dostupných audio a video formátů, Full HD i 3D video, dostupnost archívů českých televizí, videopůjčovny Topfun a prohlížení webu s podporou technologií Flash a HTML5.

Eaget RealPlay M4

Přehrávač má matně stříbrný hliníkový povrch, kterému vzadu dominuje bezdrátová anténa. Chlazen je zcela pasivně, takže vás při filmových večerech nebude rušit.

Uvnitř se nachází šachta pro 2,5″ či 3,5″ disk s rozhraním SATA a kapacitou do 2 TB. Ten je nutné dokoupit zvlášť. K ovládání lze využít dálkový ovladač nebo samostatně prodávanou bezdrátovou klávesnici s integrovanou myší Eaget Control F2. S její pomocí pak lze hrát nejrůznější hry.

Uživatelské prostředí přehrávače by mělo být vstřícné a jednoduché na obsluhu. Tomu pomáhá česká lokalizace s nabídkou dalších devíti jazyků.

Eaget RealPlay M4

Mezi vstupními konektory najdete tři konektory USB 2.0, z nichž ke dvěma lze připojit externí disk, a čtečku paměťových karet. O přenos obrazu se stará HDMI verze 1.3, VGA a komponentní vstup. Zvukový výstup zajistí digitální optický
a koaxiální výstup a dále stereo výstup. Podporován je prostorový zvuk 5.1 ve formátu DTS i Dolby Digital.

K počítačové síti se připojíte kabelem přes rozhraní LAN nebo bezdrátově pomocí integrovaného adaptéru 802.11n. Rozměry přehrávače jsou 149 × 215 × 24 mm a hmotnost 2,1 kg bez disku. Dostupný bude na konci května za prozatím blíže nespecifikovanou cenu.

Zdroj: Eaget

Eaget RealPlay M4 Android 1080p – multimediální centrum se vším všudy

Ohodnoťte tento článek!