ECS H55H-M: stvořena pro Clarkdale

0

Ačkoli tchajwanská společnost ECS není u nás v současnosti příliš známá, čas od času představí jako jedna z prvních produkt, na který všichni čekáme. Dnes však první nebude: své produkty již předvedli snad všichni velcí výrobci základních desek a tak je její model ECS H55H-M pouze další ze série.

Rozměry desky odpovídají standardu micro-ATX, použitým čipsetem je Intel H55. Deska smozřejmě přichází s podporou 32nm procesorů rodiny Clarkdale, o které jsme psali před pár dny. Výbava odpovídá segmentu, do kterého je určena: pouze jeden PCIe ×16 slot, doplněný o dvojici PCIe ×1 a jednoho PCI. Ani operační paměti neosadíte příliš mnoho, připraveny jsou pouhé dva sloty pro moduly DDR3.

Z dalších parametrů si zaslouží zmínku čtyřfázové napájení, integrovaná zvuková karta s podporou 5.1 a třeba šestice SATA 3 Gb/s portů. Co se výstupů týče, nečekejte nic extra: tandem D-Sub a DVI není dnes ničím výjimečným. Cena ani dostupnost známa není, u nás se však ECS H55H-M pravděpodobně nedočkáme. Je to škoda, se svou relativně skromnou výbavou by jistě byla pořizovací částka příjemně nízká.

Zdroj: techFresh.net

ECS H55H-M: stvořena pro Clarkdale

Ohodnoťte tento článek!