EET pokladna za 49 Kč měsíčně s garancí 99,9%

0

Startuje pokladna KASAREAL vyvinutá pro 2. vlnu EET. Jediná s garancí dostupnosti 99,9%. Bez instalace, vše probíhá v prohlížeči, obsluhu zvládne každý. Nulové vstupní investice, stačí váš počítač, tablet nebo mobil, libovolná tiskárna a připojení k internetu.

KasarealObraťte nutnost využívání EET ve výhodu pro svou firmu. Zvolte pokročilé řešení, které je speciálně vyvíjeno pro 2. vlnu EET. Zvolte pokladnu KASAREAL.CZ. Toto pokladní řešení je plně propojené s elektronickou evidencí tržeb, splňuje všechny zákonné požadavky, které musí splnit všichni podnikatelé spadající do 2. a další vlny EET.

Získejte EET pokladnu KASAREAL na 3 měsíce zdarma

Získat 3 měsíce zdarma zde

Tato akce platí jen do 5. února!

EET

5 důvodů pro zvolení pokladního systému KASAREAL:

  1. JEDNODUCHOST A RYCHLOST- Obsluhu zvládne každý

Celá obsluha probíhá v internetovém prohlížeči. Tvorbu účtenek i faktur a jejich tisk zvládne každý, kdo umí prohlížet internetové stránky. Není nutné dokupovat nebo instalovat jakýkoliv program. Stačí jednoduše vyplnit registrační formulář a okamžitě můžete začít vytvářet účtenky, které budou splňovat všechny požadavky na EET.

  1. CENA – 49,- Kč měsíčně a nulová vstupní investice

Proč platit stovky stokorun za srovnatelná konkurenční řešení? Nesnažíme se vám ani prodat žádné předražené pokladní zařízení. U nás si vystačíte s vlastním počítačem, tabletem nebo mobilem, tiskárnou a připojením k internetu. Čtečka čárových kódů je samozřejmě podporována, ale není pro menší prodejce nezbytná.

  1. GARANCE DOSTUPNOSTI – 99,9%

Jako jediní na trhu garantujeme 99,9% dostupnost a funkčnost našeho řešení. Můžeme si to dovolit, protože v tomto oboru nejsme žádnými začátečníky. Naše řešení se opírá o vlastní servery a hardwarové vybavení, které budujeme již 8 let.

  1. PROPOJTE ONLINE A OFFLINE SVĚT – Možnost propojení s e-shopem

Uvažujete rozšířit své podnikání o internetový obchod? S KASAREAL máte možnost vytvořit jednoduše i svůj vlastní e-shop. Jak by se vám líbilo, aby zákazníci z e-shopu nakupovali ve vašem kamenném obchodě a naopak? Slevové kupóny i karty, společný sklad a vkládání produktů, jednotná registrace zákazníků,… a je toho mnohem více. Toto vám nikdo jiný nenabídne.

  1. TECHNICKÁ PODPORA – Pomůžeme vám

Jsme připraveni vám pomoci. Rádi vám poradíme a budeme na vás mluvit “normálním – netechnickým” jazykem. Pomůžeme vám s tím, aby se EET nestalo vaší noční můrou.

Pokladní systém KASAREAL startuje v únoru. Pokud, ale již nyní na této stránce vložíte svůj e-mail, budeme vás v únoru o spuštění systému informovat a navíc jako poděkování obdržíte 3 měsíce provozu zdarma. Pozor tato nabídka, ale platí pouze do 5. února 2017. Tak neváhejte a svěřte své starosti s EET nám.

EET pokladna za 49 Kč měsíčně s garancí 99,9%
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas