Efektní seskok z nebe oživí 3DMark a prověří mainstreamové grafiky

0

Všichni víme, že na grafické orgie v testech od společnosti Futuremark se opravdu dá dívat. Nejinak tomu bude u chystaného testu Sky Diver. Seskok z oblohy a plachtění dolů mezi nebezpečnými skálami vypadá na první pohled jednak lákavě, jednak napínavě. Zkouška pevnosti nervů a železa si posvítí na přiměřeně výkonné počítačové sestavy ze středního proudu a herní notebooky.

 

Ovšem, že s grafickou kartou podporující DirectX 11. Tentokrát tedy nebudou extrémním podmínkám vystaveny extrémní komponenty, na které naopak cílil např. dřívější test Fire Strike. Pokud se vám nedařilo Fire Strike rozběhnout ani náznakem plynule, právě vám je určen Sky Diver. Scény z testu k životu přivádí mj. tesalace a pokročilé post-processingové efekty.

Dostupný bude formou aktualizace pro bezplatnou i placenou edici nástroje 3DMark. Na Computexu příští týden Futuremark novinku předvede v plné kráse. Pokud všechno půjde dobře, právě tam se dozvíme datum vydání. Do té doby se pokochejte ukázkou:

Zdroj: Tisková zpráva

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. No konecne u novych AMD GK sa snad  ukaze, kde konkurencia az dokazala dostat cenu svojich high-end produktov hlavne prehypovany Titan, ktory svojou cenou absolutne nezodpovedal svojim schopnostiam.  Nepochybujem o tom, ze R9 290X si v rebricku vykon cena hravo poradi s konkurenciou aj ked by na zaciatku mal prirazku za exclusive new product.

  2. on se Titan od GTX 780 liší i v něčem jiném než je počet jednotek, frekvence a velikost paměti, že jedna je herní kartou a druhá je neherní kartou? Jsem zvědavej jak budete říkat tomu co nVidia uvede jako odpověď na Hawaii (pokud se tedy potvrdí jeho výkon), rezervy ještě mají, Titan nemá ani plné jádro a ani vysoké frekvence, nejspíše to bude nejvýkonější neherní karta pro obsazení herního trůnu :D.

  3. Ona GTX 480 byla take herni grafarna a kolik lidi ji pouzivalo na jine ucely. Ted to same plni  titan, jelikoz v v petkove rade nebylo nic podobneho. Pokud se podivate do support listu Adobe photoshop zacina to az na GTX 680 vsechny nizsi grafarny se musi hacknout. Titan je herni grafarna, ale na hry si ji koupil opravdu jen malo kdo a to jen ,ze ho nemrzi penize a ,jeste pred nastupem GTX 780. Protoze na hry nema moc smysl za ty penize …

  4. Takže jsme se dověděli, že SamanCZ si R9 290x nekoupí a raději bude dál onanovat nad Titanem, který má ovšem nádherný chladič. Zato biely kralik už se těší, jak z peněženky vyplázne 13 000+dph za první kus co doputuje do republiky.

    Mezi tím jsme se ještě zapoměli dovědět, že díky Titanu člověk dokáže létat, ale díky R9 290X zřejmě zvládne i teleportaci nebo nevím, co za nesmysly tu ještě naplácáte…

    Pro nás obyčejné lidi, co jims tačí FullHD monitor a rozumná úroveň detailů v občasně spoštěných hrách zbývají přeznačkované minulé generace zelených nebo budoucí přeznačkovaná ještě současná generace červené, v ceně maximálně 5 000 (ale spíš míň, protože za těk pět litrů by mě manželka zabila).