Element V: skříň s cejchem nVidie

0

Thermaltake loni uvedl novou rodinu skříní Element, v současnosti už je zastoupena pěti modely a nejdražší z nich – Element V – se dočkal menšího faceliftu. Červené prvky, ventilátory a podsvícení se nahradily zelenými, dopředu šup logo Nvidia, a speciální edice je na světě.

To není příliš překvapující, v Nvidia store lze koupit několik rebrandovaných skříní, ale vždy se jednalo o modely Cooler Masteru, ať už to byl levný Elite 334, dražší CM 690 nebo špičkový Stacker 830. Mimochodem, pamatujete ještě luxusní edici skříně CM Cosmos ESA také s prvky Nvidie?


Zelená místo červené, zdroj: Guru 3D

Protože už Element V znáte z předchozí novinky, parametry jen v rychlosti. Skříň má rozměry 532 × 220 × 537 mm s hmostností lehce přes 14 kilogramů. Předimenzované chlazení tvoří dvojice předních 120mm ventilátorů, vrchní 200mm a na bočnici se nachází ještě jeden s průměrem 230 mm.

  

Skříň je vhodná pro instalaci různých kombinací SLI, včetně nejvýkonnějších GeForce GTX 480. Stejně jako nové herní karty, bude i speciální Element V dostupný během příštího měsíce. Cenu zatím neznáme, obyčejný červený model stojí okolo 3500 Kč.

Zdroj: Guru 3D

Ohodnoťte tento článek!