Tohle není vtip. Elon Musk bude prodávat plamenomety

3

Elon Musk je známý spíše automobilkou Tesla, vesmírným programem SpaceX nebo fofrtrubkou Hyperloop. Jeho společnost The Boring Company původně určená na vyvíjení technologií pro tunely právě Hyperloopu se v mezičase nenudí a vymýšlí, jak na sebe upoutat pozornost.

Elon Musk nyní prodává plamenomety, o nichž tvrdí, že jsou těmi nejbezpečnějšími plamenomety, jaké si můžete pořídit. Jeden stojí 500 dolarů. Musk již prodal mnoho kusů hned první den, celkem za 3,5 miliony dolarů. Celkový počet plamenometů je omezen na 20 000 kusů, takže pokud jeden chcete, objednejte raději hned.

boring_company_flamethrower_2048x2048
Plamenomet za 500 dolarů. Na takové to domácí …

Ale raději si zkontrolujte, zda splňuje lokální pravidla a regulace, přeci jen nemá tak daleko ke zbrani. První kusy se ke svým zákazníkům dostanou na jaře. Za 30 dolarů si k plamenometu můžete rovnou přikoupit hasicí přístroj.

https://www.instagram.com/p/BeeYW0NA1HU/

Mimochodem The Boring Company prodala v minulém období asi 50 000 klobouků po dvaceti dolarech za kus, poté prodej ukončila a cena klobouku tím vylétla asi na 100 dolarů. Plamenomety ani klobouky nemají nic společného s cílem firmy, tedy s geotechnickým inženýrstvím a vrtáním tunelů. Pro Muska je to především zábava i dobrá reklama. A škodný na tom zřejmě také nebude.

screenshot-2018-01-30-12-02-24
„Dostřel“ je trochu omezený, ale plamenomet funguje
Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘE