Energie pro všechny notebooky a netbooky

0

Holandská společnost Sweex představila novou sérii univerzálních napájecích zdrojů pro většinu současných notebooků a netbooků.

Nejsilnějším adaptérem určeným pro výkonné notebooky (spotřeba max. 110 W) je Sweex High Performance Universal Adapter PA300V2. Je vybavený celkem 11 konektory, a vyznačuje se více než 90% účinností.

Dalším v rodině je Sweex Slimline Universal Adapter PA301. Jedná se o univerzální adaptér pro notebooky a netbooky, který je vhodné používat především na cestách – nezabírá totiž příliš mnoho místa. Jeho výhodou je 11 volitelných koncovek a navíc je vybavený samostatným USB portem na dobíjení mobilního telefonu, iPodu či MP3 přehrávače.PA 310

Univerzální adapatér PA310

V sérii nechybí ani speciální univerzální adaptér určený pro netbooky – Sweex Universal Netbook Adapter PA310. Tento kompaktní adaptér má k dispozici 6 koncovek, je možné s ním nabíjet všechny běžné netbooky na trhu.

Portfolio doplňuje ještě Sweex Netbook Car Adapter určený pro dobíjení netbooků. Využijí ho především ti uživatelé, pro které se netbooky staly stejně důležitými jako mobilní telefony.

Zdroj: TZ Sweex

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. atom je linej v netboocich at jde o verzi jakou chce – single i dual core, moc zravej do mobilni platformy ala tablety apod.,to je procesor bez pardonu na hovno :o) od toho ma intel ULV modely,ktere nevim kam zmizely po nastupu i3,i5…osobne radeji poridim platformu od AMD s CPU on board, cele reseni basti sice asi 25W ale mam garanci nejakeho vykonu – ASUS E35M1-M apod…