Enermax inovuje celé řady zdrojů

0

Enermax uvádí novou revizi populárních kvalitních zdrojů. Tři řady byly inovovány a uvedena byla i jedna limitovaná edice. Řady PRO82+, MODU82+ a Liberty ECO (často označované jen jako ECO) byly obohaceny o tyto novinky:

  • DXXI Ready! – XI zde symbolizuje římskou číslici, zdroje jsou připraveny na DirectX 11, jak je vidět, marketing trefí kamkoli. Žádný zdroj už nebude obsahovat PCIe šestipiny, všechny konektory byly doplněny dvoupinem na osmipiny. Všechny zdroje od 400 W výše (včetně) mají minimálně dva takové osmipiny.
  • HeatGuard – i po vypnutí PC zůstane ventilátor zdroje 30-60 s roztočen, aby zchladil zdroj o zbytkové teplo. Bezesporu zdravé opatření (pro zdroj), ovšem pro řadu lidí, kteří PC odpojují od proudu, nepříliš využitelné.
  • CordGuard – nepříjemná scéna z LAN párty, kdy vám kamarád omylem vykopne kabel ze zdroje, nemusí skončit katastrofou a vypnutím. Zacvakávací patentované CordGuard upevnění drží kabel pevně ve zdroji.
  • Prodloužení kabelu k CPU  – vzhledem k rozšiřujícímu fenoménu osazování zdrojů do skříně dolů potěší osmipinový kabel ATX12V pro napájení procesoru prodloužený na 60 cm.

Limitovaná edice „Enermax 20 years“, připravená očividně ke dvacátému výročí založení firmy, zahrnuje všechny zdroje těchto tří řad. Ke zdroji dostanete 120mm ventilátor Twister, který je proslulý zejména umným vtahováním vzduchu i z boků.

Jak napovídá číslo 82, zdroje jsou certifikovány pro účinnost nad 82 %. Řada PRO82+ II zahrnuje zdroje výkonu 385, 425*, 525* a 625* W, MODU82+ II (modulární kabeláž) 425, 525 a 625*W modely. ECO zdroje se budou dodávat ve verzích s 400, 500* a 620* W. Dostupnost modelů označených hvězdičkou je okamžitá, ostatní se objeví v dubnu/aprílu či červnu/júnu.

Zdroj: Enermax

Ohodnoťte tento článek!