Enermax uvedl ventilátory TwisterPressure schopné pracovat při 85 °C

0

Nový přírůstek do kategorie ventilátorů od společnosti Enermax nese jméno TwisterPressure. Jedná se o zcela novou sérii ventilátorů, kterou zatím zastupuje pouze jeden model s roztečí děr 12 cm. Tento ventilátor se vyznačuje především životností udávanou na 160 000 hodin MTBF a schopností dlouhodobě pracovat při teplotě 85 °C.

Enermax TwisterPressure Enermax TwisterPressure Enermax TwisterPressure Enermax TwisterPressure 

Lopatky ventilátory jsou speciálně uzpůsobeny k tomu, aby usměrňovaly protékající vzduch a snižovaly jeho rozptyl. Ve výsledku tak má ventilátor vyšší statický tlak při stejných otáčkách, oproti běžným ventilátorům. Snadné čištění umožňují odnímatelné lopatky.

 

Zajímavou vychytávkou je také APS PWM neboli možnost nastavení maximálních otáček PWM regulace. Spodní hranice zůstává stále na 500 ot./min. avšak horní hranici můžete nastavit na 1200 ot./min. (Ultra Silent Mode), 1500 ot./min. (Silent Mode) nebo na 1800 ot./min. (Performance Mode). Hlučnost ventilátoru se pohybuje od 14 dBA při 500 ot./min. až po 25 dBA při 1800 ot./min.

TwisterPressure Specifikace
Výrobce udává doporučenou koncovou cenu na €11,90, což v přepočtu činí 325 Kč. Součástí balení jsou i gumové protahovací kolíčky k upevnění ventilátoru.

Zdroj: TZ, Enermax

Ohodnoťte tento článek!