Epic rozdává kooperační akci Killing Floor 2, adventuru Lifeless Planet a strategii The Escapists 2

2
Lifeless Planet
Lifeless Planet
-
Zdroj: Stage 2 Studios / lifelessplanet.com

Víkend už je jednou nohou ve dveřích. Nemáte co hrát? Epic Games Store opět nabízí hry zdarma. Plurál v jeho případě není tak neobvyklý, jedná se však o větší nálož než obvykle. Epic totiž rozdává rovnou tři tituly.

Níže uvedené tituly si ve svém účtu můžete aktivovat až do 16. července do 17.00 hodin.

Své násilnické sklony ukojíte v krvavé střílečce Killing Floor 2. Pět let starou střílečku si zahrajete sami, nejlépe ale v týmu až šesti lidí. O příběh a vyprávění v této akci nejde, se svým týmem musíte překonávat vlny nepřátel s narůstající obtížností. Kooperace představuje devízu střílečky.

Máte-li raději příběhové hry, sáhněte po Lifeless Planet: Premier edition inspirované sci‑fi z období studené války. Po nepovedeném přistání na cizí planetě zjistíte, že vůbec není plná života, jako by měla být. Pak narazíte prázdné sovětské město a skrze prostředí a nahrávky objevuje cestu vedoucí k nešťastnému osudu planety. Navíc zjistíte, že sami přece jen nejste. Jak tajemná ruská žena přežila?

Poslední titul udělá radost těm, kteří chtějí více namáhat mozkové závity (a uplatnit schopnost časování). The Escapists 2 vás opět uvrhne do role vězňů a vězeňkyň. Oproti prvnímu dílu se nezbavil stylizovaného retro zpracování, navíc ale podporuje hru ve více lidech. Týmový útěk z vězení hru jistě posune na do jiné dimenze. The Escapists 2 už možná v knihovně máte, protože je Storu nedávno zdarma nabízel. Loni v prosinci Epic rozdával první díl.

Zdroje: Epic Games Store (1, 2, 3)

Epic rozdává kooperační akci Killing Floor 2, adventuru Lifeless Planet a strategii The Escapists 2
Ohodnoťte tento článek!
4.3 (86.67%) 6 hlasů

2 KOMENTÁŘE