Epson uvedl kompaktní bílou tiskárnu s nádržkami

1

Epson byl první, kdo kolem roku 2013 přišel s konceptem inkoustových nádržek Ink Tank. Většina výrobců se postupně přidala s podobným systémem. Novinka nazvaná EcoTank je malá tiskárna v netradičním bílém (ale i v černém) provedení.

Tiskárna Epson EcoTank L3156 má úspornější design, nádržky na inkoust se z boční strany přesunuly dopředu a přes průhledný plast je vidět, kolik ho zbývá. Nové lahvičky už při nalévání není třeba mačkat (což nevím jestli je lépe) a při doplňování je díky tvaru nelze zaměnit.

Už v základním balení dostanete inkoust, který má vydržet až tři roky (při průměrném tisku 225 stran měsíčně) a nové lahvičky (cartridge se tomu říkat nedá) jsou poměrně levné. Epson EcoTank L3156 umožňuje připojení přes Wi-Fi a tisknutí z mobilních zařízení přes aplikaci Epson Print.

Celý koncept je založený na tom, že koupíte v počátku dražší tiskárnu, ale pak do ní máte levný inkoust, který navíc dlouho vydrží. Což je pravý opak toho, co bylo na trhu dříve. Epson L3156 bude v prodeji od dubna.

Epson uvedl kompaktní bílou tiskárnu s nádržkami
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88.18%) 22 hlasů

1 komentář

  1. mám černou bez „6“ky, nádržky zepředu jsou mnohem lepší než z boku, kompaktnější, lahvičky není potřeba mačkat, jen postavíš a nateče kolik je potřeba, nepřeteče, pokud je inkoustu víc, než je nutno …běží půl roku, zatím nemá chybu …