Eurocom Sky MX5: špičkový herní výkon v tenkém tělě (recenze)

0

Design, zpracování a specifikace

Přesně před rokem vyšla na ExtraHardware recenze Eurocomu M5 Pro. Dnes se podíváme na stejný notebook s trochu jiným hardwarem – Eurocom Sky MX5. Jde o tenký herní notebook s nekompromisními parametry. Jak napovídá ono „Sky“ v názvu, uvnitř najdete čtyřjádrový Skylake, a tím to jen začíná.

Eurocom je kanadský zpracovatel notebooků čínské výroby Clevo. V ČR tyto notebooky distribuuje Goldmax, najdete je ale i v nabídce Alza.cz.

Eurocom Sky MX5
Eurocom Sky MX5

Design a zpracování

S tloušťkou 2,5 cm a hmotností 2,5 kg nejde o nic supertenkého, přesto ale Eurocom MX5 působí výrazně lehčím dojmem než běžné herní kreace. Černé tělo je vyvedeno z broušeného hliníku. Hrany jsou do jisté míry seříznuty, nejde tak o úplnou krabici, trochu ale zamrzí jejich mírná ostrost při opírání zápěstí.

Základna je provedena velmi pěkně. Kovové plochy jsou pečlivě spojeny s plastovými díly a tvoří velice pevný celek. Téměř nic se ani nehne, notebook můžete beze strachu zvednout i za roh. Víko je na tom hůř – tenčí materiály se promítly na jeho výrazné ohebnosti, jakákoli deformace pak přenáší duchy z podsvícení na displej. Klouby se nechají otevřít na cca 125 °, polohu drží, silnějšími otřesy ale víko lze sklepat.

Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 

S pevností víka má Eurocom problémy i u tlustších notebooků. Nejedná se o úplně zásadní vadu, důležité je, že je základna pevná, na dané ceně jde už ale nutně o mínus.

 

Specifikace

Eurocom Sky MX5
displej 15,6″ Full HD (1920 × 1080 px), matný IPS, G-Sync, 141 ppi
procesor Intel Core i7-6820HK na 2,7–3,6 GHz, Skylake, 4/8 jader, TDP 45 W
grafický čip Nvidia GeForce GTX 980M 8 GB
Intel HD Graphics 530 (integrovaná)
RAM 16 GB DDR4 2133MHz
úložiště 256GB SSD, 1000GB pevný disk
optická mechanika
akumulátor 67 Wh
rozměry a hmotnost 385 × 271 × 25 mm, 2,5 kg
OS Windows 10 64-bit
Rozhraní
sítě Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1
USB 4× USB 3.0
čtečka pam. karet SD/MMC
výstupy na monitory HDMI, 2× mini-DisplayPort
další webkamera, 3× 3,5mm jack, RJ-45, slot na SIM, čtečka otisků prstů 
Cena a záruka
zahájení prodeje listopad 2015
záruka 2 roky
zapůjčil Goldmax s.r.o.
cena dle konfigurace, se slevou cca 72 000 Kč vč. DPH

Klávesnice, touchpad, displej a konektivita

Porty, konektivita, a notebook ze stran

Na levé straně notebooku najdete výdech chlazení, porty HDMI, USB 3.0 a dva mini-DisplayPorty. Lze tak připojit tři další displeje. Přední strana obsahuje pouze osm kontrolek.

Na pravé straně máte tři 3,5mm jacky (jeden optický), slot na karty SD a MMC, slot na SIM kartu (v této konfiguraci není WWAN modem, v jiných může být), další dva porty USB 3.0, síťový konektor RJ-45 a slot pro zámek Kensington. Na zádech je přítomen další výdech chlazení, zdířka pro napájecí adaptér a další (čtvrtý) port USB 3.0.

Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5

Co do bezdrátové konektivity podporuje notebook Wi-Fi 802.11ac v podání nízkolatenční síťovky Killer Wireless-ac 1535 a Bluetooth 4.1. Drátová síťovka je od Realteku, samozřejmě Ethernet 1 Gb/s.

Eurocom Sky MX5
Eurocom Sky MX5

Klávesnice

Černá klávesnice má hranaté, matné a mírně prohnuté klávesy. Jejich stisk začíná překonáním tužšího odporu a poté lehkou plynulou cestou k podložce. Psaní je příjemně tiché, zarážky jsou citelné. Klávesnice disponuje bílým podsvícením, to lze regulovat v pěti stupních intenzity nebo vypnout. Většina podsvícení bohužel uniká spíše kolem kláves.

Eurocom Sky MX5

Rozložení je poměrně standardní, vzhledem k úhlopříčce notebooku nechybí numerický blok. V něm je zapuštěn blok kurzorových kláves – ty mají plnou velikost, je ale trochu těžší je najít jen po hmatu. Klávesy pro pohyb v dokumentech jsou zde v primární funkci. Celkově jsem s klávesnicí byl velmi spokojen.

Eurocom Sky MX5
Eurocom Sky MX5

Touchpad

Máme tu klasický touchpad se dvěma tlačítky, mezi nimi je potom čtečka otisků prstů. K dotykové ploše se prsty příliš nelepí a práce je poměrně snadná a přesná. Tlačítka mají měkký a tichý stisk. 

Po záplavě clickpadů na všech testovaných noteboocích se mi na touchpad zvykalo jen těžko, jde ale díky tichému stisku o velmi příjemné a schopné řešení.

 

Displej

Osazen je 15,6″ AH-IPS panel s rozlišením Full HD, tedy 1920 × 1080 px. Displej má matný povrch. K dispozici máte v konfigurátoru i 4K displej, volitelnou možností je také kalibrace optickou sondou. Tou náš panel disponoval.

Barevný gamut byl široký a relativně přesný, přesto ale s mírnými odchylkami v modré a zelené části spektra. Nejde však o okem postřehnutelnou vadu. Od oka jsou barvy krásně syté a díky matrici IPS mají téměř neomezené pozorovací úhly. Černá je velmi tmavá a kontrast vysoký.

Displej podporuje technologii Nvidia G-Sync, díky čemuž si užijete krásně plynulého hraní her i při nižší snímkové frekvenci. G-Sync je speciální technologie vertikální synchronizace, která jednak brání trhání obrazu (stejně jako V-sync), a jednak nezarovnává frekvenci na 30 či 60 Hz, ale jede vždy přesně tak, jak grafika snímky vykresluje.

Eurocom Sky MX5

Svítivost: 17–286 cd/m2 (120 cd/m2 v 40 %)

Kontrast: 1:528

Měřili jsme kolorimetrickou sondou Datacolor Spyder 3 Express.

Hardware, výkon

Hardware

Procesorem je tu Intel Core i7-6820HK, odemčené čtyřjádro Skylake na 2,7–3,6 GHz. CPU podporuje Hyper-Threading, jde tak o virtuální osmijádro. Odemčený násobič vám dovolí v BIOSu libovolně a snadno přetaktovat procesor. Vzhledem k povaze chlazení bych to však (u notebooků obecně) nedoporučoval.

Eurocom Sky MX5

Grafickou kartou je Nvidia GeForce GTX 980M s 8 GB pamětí GDDR5. Jádro GM204 zde má 1536 aktivních shaderů (desktopová GTX 980 jich má plných 2048). Jádro pracuje na 1038–1127 MHz, paměti připojené na 256bitové sběrnici na 5000 MHz efektivně.

Eurocom Sky MX5

V procesoru je integrovaná grafika Intel HD Graphics 530 s 24 prováděcími jednotkami (=EU, =shadery). Grafiky můžete přepnout v BIOSu.

Operační paměti tu je 16 GB pamětí DDR4 na 2133 MHz ve dvoukanálovém zapojení.

Úložištěm je 256GB SSD, konkrétně Samsung 951 zapojený v M.2 přes PCIe, tedy NVMe. Dále je tu 1TB pevný disk s rychlostí 7200 ot./min od HGST.

Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 

Výkon

Výkon je po všech stránkách špičkový, ať už u procesoru, grafické karty, pamětí či SSD.

Ono NVMe SSD je trochu sporným bodem. V AS SSD jej překonají jen trojitá a čtverná RAID pole z dílny MSI, sekvenční rychlost je naprosto bezprecedentní. Náhodný zápis je druhou stranou mince, tam onen Samsung v AS SSD dost propadá, zvláštní ale je, že CrystalDiskMark si ničeho podobného nevšiml. Vidíte to třeba v PCMarcích. V žádném ohledu není SSD pomalé, spíše někde superrychlé, někde průměrné.

Procesor v Torture testu v Prime95 neudržel avizovaný čtyřjádrový Turbo-takt 3,2 GHz a pracoval pouze na 2,9 GHz. Tuto odchylku jsme ovšem zachytili pouze v Prime95 – v našich testech v renderingu, konverzi videa, kompresi apod. se takt držel na 3,2 GHz.

V grafech herního výkonu a testů CPU najdete čísla naměřená na identicky vybaveném MSI GT72S. Provedli jsme samozřejmě řadu referenčních testů, abychom se ujistili, že čísla odpovídají – výsledky najdete mezi screenshoty. Testy úložiště, PCMarky, výdrž apod. jsou měřeny přímo na Eurocomu.

 

Testy CPU: video a hudba

Poznámka: Procesory a grafické karty nebyly měřeny na přesně srovnatelných konfiguracích.

x264 benchmark HD 3.0

x264 benchmark testuje výkon procesoru při převodu videa v rozlišení 720p s použitím kodeku x264.

x264 FHD benchmark v1.0.1 64-bit

FHD benchmark také používá bezplatný x264, počítá už s 64bitovými systémy a má příjemnější rozhraní. Benchmark si můžete v připraveném vlákně v našem diskuzním fóru.

 

Převod WAV do MP3: LameEnc 3.99

Dva rozměrné stereo WAV (jeden 201MB, 16-bit/44 kHz, druhý 327MB 24-bit/96 kHz (L. v. Beethoven, Sonate 32 z 2L) jsou převáděny do formátu MP3. Použita je poslední stabilní verze LameEnc, VBR a kvalita extreme. LameEnc využívá instrukční sady MMX, SSE a SSE2.

Testy CPU: fotografie a rendering

Poznámka: Procesory a grafické karty nebyly měřeny na přesně srovnatelných konfiguracích.

Zoner Photo Studio 15 64-bit

V populárním editoru fotografií, Zoner Photo Studiu ve verzi 15, jsem dávkou upravoval padesát 8Mpx fotografií s kompresí JPEG 99. Použil jsem čtyři filtry:

  • Upravit barvy (automatický kontrast)
  • Automaticky vylepšit
  • Odstranit šum
  • Pokročilá změna rozlišení (1024 × 768 px)

Automatické zálohování obrázků jsem vypnul.

Cinebench R11.5 64-bit

Starší verze benchmarku výkonu v Cinema 4D. Výsledek při renderingu na jediném jádru uvádíme spíše jako teoretickou zajímavost.

Nově měříme vše i v Cinebenchi R15 (níže).

 

Cinebench R15 64-bit

Testy CPU: šifrování a komprese

Poznámka: Procesory a grafické karty nebyly měřeny na přesně srovnatelných konfiguracích.

TrueCrypt 7.1a

Testy pochází z integrovaného benchmarku (Tools, Benchmark), velikost bufferu nastavena na 500 MB. Výsledek je průměr šifrování a dešifrování, započítáváme průměrnou rychlost všech osmi dílčích testů.

 

WinRAR 4.20 64-bit

Používám zabudovaný benchmark (ALT + B) se zapnutou volbou multithreading.

Testy úložiště

AS SSD Benchmark měří jednak sekvenční i náhodné rychlosti, dále hodnotí úložiště i bodově. Používáme jej pouze pro SSD. Má také subtest Copy benchmark, který se zaměřuje na kopírování vzorku souborů – tento test používáme vždy.

Eurocom Sky MX5

Eurocom Sky MX5

CrystalDiskMark měří výkon úložiště. Zaznamenává jak sekvenční rychlost, tak náhodné čtení různě velkých bloků.

 

 Eurocom Sky MX5 

 

Eurocom Sky MX5

HD Tune měří sekvenční rychlost a přístupovou dobu.

PCMark 7, PCMark 8

PCMark 7 je celkem spolehlivý ukazatel praktické rychlosti celého počítače. Do výsledku hodně zasahuje rychlost úložiště – stejně jako v reálném použití.

PCMark 8 je nový nástroj, který nám Futuremark dal k dispozici ještě před jeho uvedením na trh. Funguje trochu jinak – najdete v něm několik sad testů zaměřených na různé využití PC. Sady si můžete i nastavovat podle vlastních představ.

Vždy pouštíme akcelerovanou verzi benchmarku.

 

Test Storage bych bral s rezervou – benchmark v něm zřejmě zohledňuje, zda má notebook samostatné SSD. Například modely s SSHD drtivě prohrávají proti hybridním zapojením, která jsou na úrovni velikých SSD – realita je ovšem poněkud jiná.

3DMark 11

3DMark 11

Ještě před nedávnem nejnovějším testem grafiky od Futuremarku byl 3DMark 11. Ten už používá DirectX 11 (Shader Model 5.0) a žádnou fyziku pouze pro jednu značku. Nyní Futuremark vydal nový 3DMark (bez číselného označení verze) a my začínáme sbírat výsledky z něj.

Opět používám referenční nastavení a profil Performance (skóre je ve tvaru Pxxxx), 1280 × 720 px.

 

Opět samozřejmě přikládám i graf s výsledky skóre grafického výkonu.

3DMark (2013)

Nejnovějším benchmarkem od Futuremarku je 3DMark, tentokrát bez označení verze. Jeho velkou novinkou je přítomnost hned čtyř sad testů, z nichž výsledky té nejnižší jsou srovnatelné i s výsledky 3DMarku pro Android a iOS. Ačkoli výsledky vypadají značně divoce a zatím máme k dispozici jen značně omezený počet výsledků, pro informaci sem dávám grafy. Jakmile bude možné sehnat k testu i nějaký top-model konkurence, začnu ze skóre vyvozovat závěry, zatím ale 3DMark v průměrných výsledcích započítán není.

Nvidia GeForce GTX 780M

Testuji vždy s referenčním nastavením, pokud používám benchmark Fire Strike, tak s připojeným displejem alespoň s rozlišením Full HD.

3DMark: Ice Storm

Prvním testem je velmi nenáročný Ice Storm. Krásně plynule jej umí vykreslit i mobilní telefony. Výsledky bohužel nejsou příliš přesně vypovídající.

3DMark: Cloud Gate

Cloud Gate je poněkud náročnější a už vázán na platformu x86 a Windows. S výsledky je to stejné jako u Ice Stormu – staré technologie brání reálnému promítnutí výkonu.

3DMark: Sky Diver

Sky Diver je nová část 3DMarku, která vstupuje mezi Fire Strike a Cloud Gate.

3DMark: Fire Strike

Pekelně náročná část Fire Strike je pravým nástupcem 3DMarku 11. Spouštíme ji v referenčním nastavení a tedy v rozlišení 1920 × 1080 px.

 

Hry: Aliens vs. Predator, Batman: Arkham Origins

Aliens vs. Predator

Pro testy používáme benchmark, který je na internetu k dispozici ke stažení zdarma. Běží v režimu DirectX 11 a jde o test, který není ani zdaleka limitovaný procesorem a dobře v něm škálují i řešení postavená na multi-GPU. Průběh testu na videu (YouTube EHW).

Pro snadnější testování existuje utilita AvP benchmark tool, tu stačí nastavit takto a spustit test:

Batman: Arkham Origins


Trochu kontroverzní titul používající knihovny Nvidia GameWorks je jediným zástupcem už notně obaleného a v neuvěřitelném množství her použitého Unreal 3 engine. Grafické karty srovnáváme bez HW PhysX.

 

 

Hry: Battlefield 3, Bioshock Infinite

Battlefield 3

Oblíbený Battlefield 3 (DirectX 11) se testuje docela obtížně, FPS jsem měřil Frapsem a testovací běh provedl ručně. Stejně jako Adam Vágner na ExtraHardware jsem měřil první misi (nepočítám tutorial v metru). Benchmark zapínám při prvním slovu v transportéru, po vystoupení počkám, až se objeví za vojáky nápis Follow a jdu rovně po ulici až k vojákovi šacujícímu civilistu. U něj se otočím o 90 ° doprava, jdu k briefingu s poručíkem, obejdu stůl s mapou, zadívám se zpět na ulici, ze které jsem přišel a počkám, než briefing skončí, potom benchmark vypínám. To vše trvá téměř přesně 119-120 s.

Nastavení jako vždy – Ultra, rozlišení 1920 × 1080 px, 4× MSAA.

Bioshock Infinite

Stejně jako další nové hry z AMD Game Evolved (či přímo Never Settle) i BioShock Infinite obsahuje docela hezký zabudovaný benchmark, který odzkouší několik lokací. Nastavení Ultra (DX11) zajistí využití všech moderních ve hře využitých technologií kromě DDOF (Diffusion Depth Of Field). Výsledkem v grafu jsou průměrná fps napříč všemi lokacemi (průměr průměrných fps). Testujeme s detaily nastavenými na maximum.

 

     

Hry: Crysis 2, Crysis 3

Crysis 2

CryEngine 3 s DirectX 11 je občas kritizován za přehnanou teselaci, jde ale o relativně populární a náročnou hru, která očividně nijak moc nediskriminuje ani jednu značku, alespoň, co se grafiky týče. Používal jsem Adrenaline Benchmark.

Jako vždy, testoval jsem v 1920 × 1080 px, 4× MSAA a maximálních detailech (Ultra a jednotlivě nastavená maxima), testovací sekvenci Central Park a průměr ze dvou průchodů.

 

Crysis 3

V Crysis 3 používám FRAPS a měřím sekvenci na začátku hry (kromě tutorialu). Benchmark zapínám, když začínám běžet za Psychem a vypínám, jakmile vyběhneme po schodech nahoru do první místnosti. Měřím tři průchody a zaznamenávám průměr.

Rozlišení 1920 × 1080 px, rozlišení textur i specifikace systému velmi vysoké. Antialiasing SMAA střední.

Hry: Metro: Last Light, Sleeping Dogs

Metro: Last Light

Metro testuji pomocí vestavěného benchmarku, který je velmi náročný (přinejmenším je náročnější než několik úvodních hodin hry pro jednoho hráče). Průběh testu (i s proužky pro FCAT) si můžete prohlédnout na videu v našem kanálu na YT.

 

 

Sleeping Dogs (+ hi-res texture pack)

Také Sleeping Dogs nemohli být oproštěni od zabudovaného benchmarku. Textury ve vysokém rozlišení si můžete na Steamu do hry stáhnout jako DLC a s ním dává hra už zabrat nejedné dnešní grafice.

    

 

Hry: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat, Tomb Raider

Stalker: Call of Pripyat


Ke třetímu dílu Stalkera naštěstí existuje volně šiřitelný benchmark, v něm používáme k testům pouze čtvrtou, nejnáročnější část (nastavení se slunečními paprsky – SunShafts). Vše je nastaveno na naprosté maximum (DX11 funkce jako teselace nebo CHS), MSAA pak na stupeň 4×.

Tomb Raider (2013)

S loňským Tomb Raiderem jste se mohli setkat už ve dvou testech podrobných měření s nástrojem FCAT (viz např. FCAT a testy (ne)plynulosti: když se nehraje jen na průměry), takže jste s teselovanou Larou jistě obeznámeni. 

    

 

Výdrž, provozní vlastnosti, software

Výdrž, hluk a zahřívání

Procesory Skylake jsou úspornější než jejich předchůdci. Pokroků se dočkala nejen řada U, ale hlavně čipy HQ, či v našem případě HK, které mají konečně kompletní sadu sleep-states. Klidová spotřeba mobilních čtyřjader šla tak o hodně dolů. V našem případě to tolik nepoznáme kvůli GeForce GTX 980M, i s ní je ale výdrž výtečná. U herního notebooku tohoto kalibru je téměř 5 h na webu velmi pěkným výsledkem. Podobně ovšem můžeme mluvit o všech herních noteboocích se Skylakem.

  • Web (Cnews.cz v Chrome, obnovování každých 20 s, Wi-Fi, jas LCD ~120 cd/m2): 4:51 h

V tenkém a lehkém notebooku obvykle takto výkonný hardware nenajdete, protože je problém ho uchladit. Eurocom na to šel trochu šalamounsky a vyhodil optickou mechaniku. Tu považujeme za zbytečný kus hardwaru, takže až potud dobré. Odstraněním BD mechaniky se vytvořilo poměrně dost prostoru a chlazení tak může zabírat většinu prostoru notebooku.

Loni jsme Eurocomu M5 Pro chválili tiché chlazení. Letos u Sky MX5 tak shovívavý nebudu. Jednak jsme na jiné cenovce, jednak o rok později, a hlavně bylo chlazení opravdu hlasitější než minule. Čím to? No jednoduše – grafickou kartou. Místo GTX 970M tu máme GTX 980M, což jsou další watty navíc, které je potřeba uchladit.

Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5

Projev tomu odpovídal – v klidu je notebook relativně tichý, v zátěži procesoru se ventilátor rozjede více, ale pořád únosně. Zátěž na procesoru a grafice ale polkne kolem 200 W energie a to už vyvolá poměrně nesympaticky hlasitý projev ventilátoru. Chlazení je tak ve hrách hlučné – i když by mohlo být i hůře, např. u první verze MSI GT70, nebo možná u pověstného MSI GS60, který jsme na recenzi ještě neměli.

 Spotřeba na wattmetru na napájecím adaptéru, vždy 120 cd/m2 a Vysoký výkon:

  • klid: 27 W (30–40 °C na CPU i GPU)
  • Prime95: 78 W (70 °C na CPU)
  • Prime95+Furmark: 198 W (75° C na CPU i GPU)

Zvuk

Jsou tu reproduktory v konfiguraci 2.0 od značky Onkyo, zvukovkou je SoudBlaster X-Fi 5MB. Výsledný projev by byl na běžný kancelářský notebook výborný, mezi herními notebooky mi přišel spíš slabší. Hlasitost je omezena na relativně rozumnou hodnotu, sousedy tedy notebookem nevyděsíte. Bohužel jsou ale jemně oříznuté výšky a vzhledem k absenci subwooferu chybí basy. Zvuk je poměrně čistý, ale šlo by to i mnohem lépe.

 

Software

Systémem na testovaném PC byly Windows 10 64-bit. Jinak si ale můžete OS vybrat, který chcete, potažmo jej nevzít vůbec. Distributor se chlubí absencí bloatwaru na noteboocích Eurocom – v tom mu musíme dát za pravdu, na rozdíl od všech obvyklých značek tu není žádná zbytečná demoverze antiviru ani dvacet dalších programů od instalace.

Závěr, plusy a mínusy

Verdikt

Eurocom Sky MX5 je pěknou ukázkou, jak tenký a lehký může herní notebook být. MSI GS60 Ghost jej sice v obou parametrech překonává, s grafikou se ale zastavuje na GeForce GTX 970M. Sky MX5 vměstnává do 2,5 kg a 2,5 cm tloušťky rovnou GeForce GTX 980M a důkladně výkonný zbytek hardwaru.

Zpracování je přijatelně pevné (až na víko), klávesnice a touchpad jsou velmi příjemné. Nechybí ani čtečka otisků prstů či TPM čip – čímž chce Eurocom oslovit pracovní klientelu. Goldmax nabízí i například testovací zápůjčku notebooku pro firmy zdarma.

Eurocom Sky MX5
Eurocom Sky MX5

I přes všechny slevy, smluvní ceny, vánoční 12% slevu a další zůstává ovšem cena notebooku bolestně vysoká. Kvůli největší mobilní GeForce je navíc chlazení při hrách dost slyšitelné.

Celkově vzato nemám zásadní výtky, které by notebook srazily na příliš nízké hodnocení. Je navíc nutno vnímat Eurocom jako poněkud specifickou značku, která nabízí plně konfigurovatelné křížence mezi workstationy a herními PC. Co se šasi samotného týče, není tak Eurocom Sky MX5 zrovna špatný. Pokud mám ale hodnotit konfiguraci, kterou mám na test, pak musím doporučit spíše tučnější herní přístroje od Asusu či MSI.

Plusy / mínusy
  špičkový výkon po všech stránkách
  2,5 cm tloušťka, 2,5 kg hmotnost
  slušná výdrž
  G-Sync
  široká konfigurovatelnost
  dobrá klávesnice
  extrémně vysoká cena
  hlučné chlazení ve hrách
  měkké víko
  pouze průměrné reproduktory
Cena 72 000 Kč vč. DPH
Hodnocení: 80 %

 

Specifikace

Eurocom Sky MX5
displej 15,6″ Full HD (1920 × 1080 px), matný IPS, 141 ppi
procesor Intel Core i7-6820HK na 2,7–3,6 GHz, Skylake, 4/8 jader, TDP 45 W
grafický čip Nvidia GeForce GTX 980M 8 GB
Intel HD Graphics 530 (integrovaná)
RAM 16 GB DDR4 2133MHz
úložiště 256GB SSD, 1000GB pevný disk
optická mechanika
akumulátor 67 Wh
rozměry a hmotnost 385 × 271 × 25 mm, 2,5 kg
OS Windows 10 64-bit
Rozhraní
sítě Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1
USB 4× USB 3.0
čtečka pam. karet SD/MMC
výstupy na monitory HDMI, 2× mini-DisplayPort
další webkamera, 3× 3,5mm jack, RJ-45, slot na SIM, čtečka otisků prstů 
Cena a záruka
zahájení prodeje listopad 2015
záruka 2 roky
zapůjčil Goldmax s.r.o.
cena dle konfigurace, se slevou cca 72 000 Kč vč. DPH

Galerie fotografií, screenshoty

Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5

 

Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky MX5 

Ohodnoťte tento článek!