Evernote Basic omezí přístup na dvě zařízení. Prémiové tarify o 40 % podraží

0

Píšete si rádi poznámky do digitálního zápisníku? Evernote patří k nejzajímavějším řešením ve svém oboru, a proto nepřehlédneme chystanou změnu. Bezplatná verze služby bude o něco omezenější než dosud. Musíte mít ostatně nějakou motivaci k předplatnému, zdarma dostupný produkt firmu neuživí.

Nově tak bude možné používat Evernote bezplatně pouze ze dvou zařízení, ať se bavíme o počítačích, smartphonech nebo tabletech. Pokud aktuálně limit přesahujete (web se nepočítá), společnost vás o tom informuje e-mailem a nechává vám 30 dní na to, abyste se se změnou vypořádali. Buď omezte své používání, nebo si pořiďte jeden z placených tarifů, které jsou v tomto ohledu neomezené.

Evernote 6 pro Windows

Současně s tím mění i samotný ceník služby. Evernote citelně zdraží, přičemž se to týká v první řadě nových předplatných, cena stávajících bude měsíc zachována. Cena Evernote Plus poskočí ze 24,99 na 34,99 dolarů ročně (či 3,99 dolaru měsíčně) a Evernote Premium vyroste z 49,99 na 69,99 dolaru (či 7,99 dolaru měsíčně). Jedná se o 40% zdražení. Za své peníze dostanete klienta pro každé zařízení, spoustu funkcí a neuvidíte ani jednu reklamu. Vyplatí se vám Evernote? Je na každém, aby to zvážil.

Zdroj: E-mail | Evernote Blog via Ars Technica

Evernote Basic omezí přístup na dvě zařízení. Prémiové tarify o 40 % podraží

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte