eVGA X58 Classified3 pro nejnáročnější

0

Brousili jste si zuby na nějakou špičkovou základní desku ze série Classified od společnosti eVGA, ale odradila vás absence nejnovějších rozhraní USB 3.0 a SATA 6 Gb/s? Inženýři v eVGA se rozhodli, že tyto technologie také implementují a představili nový model X58 Classified3.

eVGA X58 Classified3

Po stránce výbavy a návrhu je nová Classified3 prakticky stejná jako její předchůdkyně X58 Classified. Kvalitní desetifázové digitální napájení, čtyři PCI Express sloty a mnoho vymožeností pro extrémní přetaktování je již standardem. Vše je doplněno špičkovou kvalitou zpracování a bohatým příslušenstvím.

Pro připojení k síti nabízí Classified3 dva ethernet konektory a je vybavena osmikanálovou zvukovou kartou. Jak jsem se již zmínil, byly nově osazeny řadiče pro připojení USB 3.0 a SATA 6 Gb/s. Od každého najdete na základní desce dva konektory. Již nyní se eVGA X58 Classified3 prodává v USA za cenu v přepočtu přibližně 7000 Kč, u nás ale čekejme cenovku okolo devíti až desíti tisíc korun.

Legrace jako o 300 % více zlata na pinech patice, vylepšenou kontrolu Vdroop, přetaktování jedním tlačítkem (Dummy OC), teploměr zobrazený na základní desce společně s dalšími vychytávkami najdete vyjmenované v přehledné podobě i s ikonkami na odkazu níže.

Zdroj (a další informace): eVGA (+ fotografie příslušenství)

eVGA X58 Classified3 pro nejnáročnější

Ohodnoťte tento článek!