Evleaks kazí překvapení dalším Korejcům. Takhle bude vypadat LG V30

1
Takhle bude vypadat LG V30 (zdroj: evleaks)

Evan Blass prozradil podobu i specifikace Galaxy Notu 8, teď v celé kráse ukázal také konkurenční LG V30. Z něj jsou v LG tak vzrušení, že telefon po kouscích odhalují sami. Oficiální představení je naplánováno na 31. srpna.

Samotná firma již upřesnila, že V30 dostane šestipalcový P-OLED displej s rozlišením 1440 × 2880 px. Pyšnit se budou věrnými barvami, HDR a always-on režimem, který kromě hodin a notifikací zobrazí i hudební přehrávač nebo malou fotku (pak už ale moc neplní úspornou funkci).

LG láká na duální foťák, nejsvětelnější objektiv, hlasové odemykání telefonu nebo stále aktivní rozpoznávání obličeje, které telefon rovněž odemkne bez dotyku. Tolik k oficiálním informacím.

Evan Blass odhalil finální podobu. Výsledkem je tenký hliníkový telefon s minimálními předními rámečky okolo displeje. Ten bude mít zaoblené rohy stejně jako u modelu LG G6. Čtečka otisků se na rozdíl od Samsungu nachází pod foto blokem, nikoliv vedle něj.

Ostatní specifikace se zatím LG podařilo utajit. Předpokládá se však, že dostane Snapdragon 835, minimálně 4 GB RAM a 64 GB flash paměti. Chybět by neměla voděodolnost dle normy IP68.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář