Evleaks: LG V510 je další Nexus. Bude to snad bájný 8″ tablet?

0

Známý twitterový kanál Evleaks, který už mnohokrát odhalil informace a fotografie dosud nepředstavených produktů teď tvrdí, že tablet LG V510, o kterém se teď na internetu šušká, je opravdu Nexus. Minulý týden jsme se díky uniklému servisnímu manuálu zřejmě dozvěděli i jeho parametry.

Tablet údajně dostane 8,3″ IPS obrazovku s rozlišením 1920 × 1200 px. Zařízení má dále 2GB operační a 16GB úložnou paměť. Nechybí dvojice fotoaparátů, zadní 5Mpx a přední 1,3Mpx. Posledním známým faktem je akumulátor s kapacitou 4600 mAh.

 

Tento popis by přesně seděl i na tablet LG G Pad 8.3. Korejci jej vyrábí s kódovým označením V500 nebo W500, takže jsme si o V510 mysleli, že to bude jen nějaká další regionální verze. LG už pro Google vyrobilo poslední dva telefonní Nexusy, zkusí to i s tabletem? O dřívější velký Nexus 10 nebyl velký zájem, tak to Google může risknout střední cestou mezi desítkou a sedmičkou.

Pokud by se opravdu jednalo o upravený G Pad, tak po vzoru jiných Nexusů určitě přijde o slot pro microSD karty. Kdyby nás ale v Mountain View chtěli potěšit, mohli by místo Snapdragonu 600, který má současný G Pad, použít lepší Snapdragon 800.

Evleaks: LG V510 je další Nexus. Bude to snad bájný 8″ tablet?

Ohodnoťte tento článek!