Evolve GX650TV: televizní mobil v Česku

0

Velký dotykový TFT 3″ displej, společně s analogovým TV tunerem, zajišťuje příjemné sledování vašeho oblíbeného pořadu, třeba olympijských her, v ČR i na dovolené v cizině. Zkraťte si dlouhou chvíli na chatě, během cestování, v čekárně, dopravní zácpě nebo během nudného vyučování.

Telefon umožňuje současný provoz 2 SIM karet stejného operátora nebo dvou různých operátorů. Jste stále přihlášení bez omezení na dvou mobilních číslech, bez nutnosti vypínání nebo přepínání. K dispozici tak máte společný telefonní seznam, společná data, vše v jednom GSM telefonu.

Ekonomické řešení pro všechny, kteří mají např. firemní mobilní telefon a chtějí být také na příjmu na svém soukromém čísle, večer stačí pouze vypnout služební SIM a dále zůstat na příjmu se svou soukromou SIM kartou. Také jej využijí ti, kteří často cestují do zahraničí, mohou si zakoupit místní SIM kartu a ušetřit. Pokud máte výhodnou sazbu jen pro vlastní síť, využijte do ostatních sítí příslušnou kartu jiného operátora, platí jak pro volání tak i SMS. Za skvělou cenu tak získáváte 2 telefony v jednom přístroji!

Dále také jistě využijete FM rádio, MP3 a MP4 přehrávač, digitální fotoaparát/videokameru se dvěma objektivy (vepředu/vzadu), digitální záznamník a duální Bluetooth. Kapacitu telefonu lze rozšířit jak pomocí microSD karty, tak pomocí moderních vysokokapacitních karet microSDHC.

Obsahuje české menu, dotykový TFT 3.0″ displej QVGA (240 x 320 pix/262 000 barev), dotykové pero, SMS/MMS/GPRS/WAP, stereo sluchátka, výkonný reproduktor, alarm, kalendář, světový čas, převodník měn/jednotek a další. Doporučená koncová cena je  8 320 korun včetně MP4 přehrávače Trninity.

Ohodnoťte tento článek!