Extra PC speciál jaro-léto 2010

0

Přidali jsme i nejoblíbenější témata, která prozradí skvělé triky pro lepší práci vašich Windows XP, Vista a nově i Windows 7. Kromě toho se věnujeme například problémům s přehráváním filmů v počítači nebo úpravám digitálních fotografií.

Redakce radí Speciál

V oblíbené pravidelné rubrice časopisu Extra PC odpovídáme na vaše dotazy a snažíme se řešit veškeré problémy s počítačem. Posbírali jsme pro vás do Speciálu nejčastější dotazy včetně řešení.

11 + 1 tipů pro vyladění notebooku

Počítač je jako zlobivé dítě – má od přírody spoustu zlozvyků a některé si dokonce během života sám vypěstuje. Naučte váš notebook poslouchat a dostaňte z něj maximální výkon.

Předělejte XP na Windows 7

Windows XP se stále honosí nálepkou nejpoužívanější operační systém současnosti. Pokud i vy patříte mezi uživatele XP, můžete jim poměrně snadno propůjčit vzhled a některé funkce nových Sedmiček.

Domácí biograf lusknutím prstů

Chyby při přehrávání filmů na počítači občas zaskočí i ostříleného profesionála. Běžný uživatel se pak často zcela ztrácí ve změti kodeků, přehrávačů a titulků. Rozhodli jsme se jednou provždy vyřešit přehrávání filmů na PC.

45× lepší Windows

Sesbírali jsme pro vás několik desítek tipů a triků pro vylepšení Windows XP, Vista i 7. Graficky účelně vytvořený článek vám pomůže získat z počítače opravdu maximum.

Úprava fotografií v Zoneru od A do Z

Původní třídílný seriál nyní v tomto Speciálu přinášíme pěkně pohromadě. Postupně se tak názornou formou naučíte všechny základní úpravy fotek i spoustu pokročilejších triků.

33 nejčastějších problémů s PC vyřešeno!

Velmi často se nám v redakci objevují dotazy na vyřešení typických problémů, s kterými se spousta uživatelů dnes a denně potýká. Třicet tři nejčastějších z nich jsme proto vyřešili pro vás všechny.

Tipy, triky a návody

Windows XP
Windows Vista + 7
MS Office 2003 + 2007
OpenOffice


Foto, video, hudba
Internet
Užitečné nástroje

Kompletní příručky

Evernote
WinOptimizer 2010
IBM Lotus Symphony
Windows Live Movie Maker
Posterous.com
Gmail

Těšíme se na shledanou v Extra PC Speciálu!

Ohodnoťte tento článek!