ExtraHardware na eD Expo 2008

0

eD Expo je zřejmě největší akce pro dealery a dodavatele výpočetní techniky u nás. Toto jaro se akce pořádána distributorem  eD’ system Czech opět konala v Clarion Hotel Congres Centru v Praze a i ExtraHardware na ní bylo vidět.

Pokud se ptáte, kde jsme se slibovaným testíkem Quad-SLI a vůbec pár ukázkovými benchmarky na tomto PC, tak vězte, že tento článek je odložen, protože nejprve jsme čekali na dvě karty XFX (referenční vzorek Nvidia z rané série nebyl schopen provozu v Quad-SLI), pak jsme docela hodně laborovali s dětskými nemocemi desky nForce 790i Ultra SLI a mezitím počítač navštívil akce distributorů 100Mega a eD System Czech, kde nám dělal reklamu. Momentálně je v plném proudu dokončování tištěného časopisu Hardware Speciál a časově náročnější Quad-SLI musí ještě chvíli počkat.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Připadá mi to jako přeloženej marketingovej leták :- )Ale to nevadí, spíš mě zajímá, na jakym stroji rozjedou 50 operačních systémů naráz 🙂 Na X2ce na 3,29Ghz je VmWare s Ubuntu dost pomalý, jak grafiku tahá procesor.