Facebook aktuálně nefunguje. Po odhlášení se nelze přihlásit (oživeno)

0

Facebook měl 21. října výpadek

Oživeno:

18.25 hodin – V tuto chvíli se již zdá být všechno v pořádku na naší straně. A hlavně, zástupce společnosti potvrdil, že technici již problém vyřešili. K závadě prý došlo při běžné údržbě sítě. Down Right Now nicméně stále hlásí nedostupnost služby.

Původní zpráva:

Jak jsme si na vlastní kůži ověřili, v tuto chvíli zažívá největší sociální síť světa výpadek. Na vině podle všeho ale není chyba, nýbrž běžná údržba. To vám aspoň bude tvrdit přihlašovací stránka poté, co zadáte své jméno a heslo. Přihlášení uživatelé po celém světě ale tvrdí, že se jim nedaří vkládat nové příspěvky na zeď, nahrávat fotografie atp. To se nám nepotvrdilo. Jak se ale odhlásíte, pravděpodobně se znovu nepřihlásíte.

 

Velký výpadek Facebooku naznačuje také služba Down Right Now. Že firma hlášení vyšetřuje, potvrdil na Twitteru Iain Mackenzie, evropský ředitel komunikací Facebooku. Nic konkrétního Zuckerbergův kolos neprozradil, přestože výpadek trvá řádově hodiny.

via HuffPost Tech

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ako do kelu môže výrobca sprzniť takúto nádhernú kartu tým, že vypustí len 1GB verziu?! To by bola veľká škoda, v podstate by sa produkt diskvalifikoval. Akože chápem, že pasív mierne predraží karty, ale žiadne výberové kúsky to nemusia byť, čo napovedá základný takt (iba žeby undervoltage mali kvôli vyžarovaniu).

    Nebola náhodou najvýkonnejšia pasívne chladená 5770?