Máte rádi starý Facebook? „Klasický“ vzhled bude brzy vypnut

5

Jakkoli už Facebook některé uživatelské skupiny nudí a tváří s ním méně času, stále se jedná největší sociální síť a v našem regionu platí za nejdůležitější. Proto stojí za zmínku, že původní nebo též „klasická“ podoba, s níž jsme se roky vídali, se stane jedním z mnoha obrazů historie. Nový design ji už brzy zcela nahradí.

Nová podoba Facebooku je vzdušnější, zvětšuje písmo, nabízí tmavý režim zobrazení a mění prvky navigace, byť nikterak radikálně. Navíc je rychlejší, tvrdí provozovatel. Jak si všiml web Techtsp, modrá sociální síť teď začala upozorňovat, že je s původním designem konec. Zatím se do něj ještě přepnout můžete, firma je ale evidentně s novým designem spokojená, že ten starší vypne v září. Přesný den neznáme, informace ale indikuje, že by se tak mohlo stát hned na začátku měsíce.

Tip: Nezastavitelný Facebook má již 2,5 miliardy uživatelů

Upozornění se ukazuje také v tlačítku pro přinutí na starší design, které vidíte v případě, že používáte ten nový. Novou verzi Facebooku výrobce plošně nasadil v květnu. Ručně jste si ji ale mohli aktivovat o pár týdnů dřív. Velký redesign byl oznámen loni a Facebook jím reaguje na trendy.

Roky používaný design Facebook úplně vypne už v září Zdroj: Petr Urban / Cnews

Zdroje: Facebook via Techtsp

Máte rádi starý Facebook? „Klasický“ vzhled bude brzy vypnut
Ohodnoťte tento článek!
2.8 (56.67%) 6 hlasů

5 KOMENTÁŘE