Far Cry 3 nabral zpoždění, datum vydání posunuto na konec listopadu

0

Třetí pokračování série Far Cry bylo odloženo. Protože se jedná o třetí díl, zpoždění bude celé tři měsíce. Místo srpnového paření si tak počkáme až na konec listopadu. 29. listopadu by mělo proběhnout oficiální uvedení v Evropě, Středním východě a Africe.

Američané si pak počkají o několik dní déle – 4. prosince však mohou začít také hrát. Hra bude dostupná jak pro platformu PC, tak i pro konzole Xbox 360 a PlayStation3, těšit se tedy můžeme všichni.

 

Než Far Cry 3 konečně vyjde, můžete si zkrátit čekání poměrně hezkým videem zachycujícím hru jako takovou. Zřejmě se máme na co těšit.

Důvod posunutí vydání je neznámý. Pokud by se však jednalo o nějaký problém s hratelností, buďme rádi. Není snad nic horšího, než utratit spoustu peněz za hru, která každou chvíli padá a každý den vyhlížet opravný update.

Mimochodem, všimli jste si, že Far Cry 2 ve sběratelské edici stojí už rozumných 440 Kč a že už dávno pryč jsou doby, kdy se jednalo o velkého trapiče hardwaru? Dnes si můžete s touto ne tak úplně koridorovou střílečkou krátit chvíle v pěkných detailech i na celkem běžném notebooku.

Naše tipy:

Zdroj: Tweak Town

Ohodnoťte tento článek!