Feedly 18 pro Android získalo funkci pro rychlé čtení. Příště přijdou štítky

0

Duchovní nástupce Google Readeru si vesele žije a nabírá další a další funkce. Na rozdíl od Googlu to Feedly myslí vážně s klienty pro všechna možná zařízení. Pouze dlaždice zatím zůstaly u příslibů, ale od toho tu máme klienty třetích stran. Ty dostaly zelenou. Majitelé zařízení s Androidem mezitím mohou stahovat osmnáctou řadu Feedly, která urychluje čtení. Ne, že by vás naučila číst rychleji, ale konkrétně se jí daří posunout na další úroveň navigaci mezi články. Popisováním bychom se jen zdržovali, pohyblivý obrázek hovoří za vše:

Funkce pro rychlé čtení ve Feedly 18 pro Android

Posunování mezi články není zrovna novátorské, ale v klientu jednoduše chybělo. Vývojáři dále aplikaci optimalizovali pro použití na tabletu Nexus 7, opravili polofunkční tlačítko pro návrat o krok zpět a poprali se s nekvalitním vykreslováním písma, které hlásilo mnoho uživatelů Androidu 4.1. Při přihlašování si zvolíte mezi starým Google Oauth, eventuálně novým způsobem skrze sociální síť Google+. Ta vám následně nabídne i lepší dialogy pro sídlení.

Nezůstali jsme pouze u opravených chyb, vývojáři Feedly vybavili také kartou, kde najdete nějaké statistiky o aktuální relaci. Více se o funkci dozvíme v tomto roce. Nepátrejte po volbě barevného schématu, jedná se o první krok k věcem budoucím. Nebude trvat dlouho a bude nám dovoleno spojovat barevné motivy s kategoriemi.

 

A co nás čeká v nejbližší době? Feedly 19 pro Android se naučit pracovat se štítky, Evernote, nabídne volbu velikosti písma, částečný offline režim a zlepší vyhledávání. Jestli se rádi účastníte testování, připojte se ke komunitě Feedly Beta na Google+.

Zdroj: Building Feedly

Ohodnoťte tento článek!