Feedly má tři miliony nových uživatelů a chystá mnoho novinek

0

O Feedly se stále mluví jako o nejpovedenější alternativě brzy skončené RSS čtečce Google Reader. Tvůrcům se musí přičíst k dobru, že se rozhodně snaží a stále chystají něco nového. Aktuálně to jsou nové mobilní aplikace pro Android a iOS, vylepšeny byly také doplňky pro Chrome, Firefox a Safari.

Nový režim zobrazení „List“ Vyhledávač feedů Sekce Must Read
Nový režim zobrazení „List“ | Vyhledávač feedů | Sekce Must Read

Mobilní aplikace dostaly nový vyhledávač zdrojů, který indexuje přes 50 milionů feedů. Vyhledávat můžete podle názvů webů i kategorií. Přesnost se zvyšuje s tím, jak budou lidé tuto funkci sami využívat. Pak přibyla funkce Must Reads. Pokud některý z feedů označíte jako důležitý, jeho články se zobrazí ve zvláštním přehledu – je to hned druhá položka v menu. Zprávy lze také nově přímo sdílet na Google+ nebo do čtečky Pocket. Užitečným zlepšovákem je jednodušší zobrazení článků – bez obrázků, jen s nadpisem a úvodem. I tak ale dost plýtvá místem.

Během dvou týdnů, co Google oznámil konec Readeru, už k Feedly přešly tři miliony nových uživatelů a více než 500 lidí se podílelo na betatestu aplikace pro Android. Provozovatelé také stále navyšují výkon svých serverů, aby ustály zvýšenou zátěž a aby služba běžela rychle včetně náročného vyhledávání.

 

Zdroj: Feedly

Ohodnoťte tento článek!