Feedly Pro bude automaticky zálohovat vybrané články a odběry do Dropboxu

0

Pakliže sledujete spoustu zpráv na internetu, možná jste uvažovali o investici do čtečky RSS kanálů Feedly Pro. Placená edice slibuje funkce navíc, časem se ovšem mohou objevit i v té bezplatné. Nově vás budou lákat na automatickou zálohu kanálů do souboru s příponou OPML. Zálohování mi smysl úplně nedává, neboť vaše data se z Feedly nikam neztratí.

 

Vedle odběrů se budou automaticky ukládat vypíchnuté příspěvky označené hvězdou a články označené štítkem. To už je podstatně zajímavější, neboť každý takový článek se v optimalizované podobě, nikoli původní, uloží do příslušné složky, a to v jednom ze tří formátů. Buď to bude obyčejné HTML, nebo PDF. U PDF volíte mezi velikostí dopisu a standardem A4.

Čerstvá funkce ve Feedly Pro se nazývá Dropbox Vault. Mimochodem, mezi její slabiny patří to, že zatím podporuje, ehm, pouze Dropbox. Momentálně vstoupila do testovací fáze beta, kterou Feedly nabízí uživatelům skrze e-mail. Prozatím ani nelze vybrat, co se bude zálohovat. Buď všechno uvedené, nebo nic.

Vyberte jeden ze tří formátů, do něhož se budou články ukládat
Vyberte jeden ze tří formátů, do něhož se budou články ukládat

Ohodnoťte tento článek!