Finální verze Office 2010 na torrentech

0

Teprve před pár dny Microsoft dokončil novou kancelářskou sadu Office 2010 a odeslal ji do výroby, a již se objevila na výměnných sítích. Tedy stejně jako dříve technické demo, ještě před uvolněním veřejné betaverze.

ISO obraz dostupný na BitTorrent sítích obsahuje finální RTM verzi balíčku Office 2010, konkrétně verzi 14.0.4763.1000. Alespoň tak tvrdí různé zdroje, přestože Microsoft číslo finální verze ještě neohlásil.

Stahovat uniklou verzi ovšem není příliš vhodné, takového pokusy totiž často obsahují i skrytý škodlivý software, jak tvrdil i Microsoft po úniku technického dema. Namísto toho si stále můžete stáhnout veřejnou betaverzi – bez rizika virové infekce a zcela legálně.

Zdroj: Softpedia

Finální verze Office 2010 na torrentech

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Verze 4 má spojit dohromady adresní a vyhledávací řádek. Tak to je na nic. Já maximálně používám to, že tam jsou dva a mají odlišnou funkci. Když chci výsledky vyhledávání – napíšu např. KB do vyhledávacího řádku a dostanu standardní seznam výsledků vyhledávání. Když chci přejít přímo na stránku komerční banky (či na jakoukoliv jinou běžnou „velkou“ stránku), napíšu prostě „kb“ „škoda“, „seznam“ atd. do adresního řádku a firefox se propojí na funkcí google „I feel lucky“ a přejde na stránku komerční banky hned. Velmi pohodlné, žádné vypisování celé adresy, žádné hledání v záložkách, funguje spolehlivě. Prostě kb a enter. Jak to bude fungovat teď?
    Dále má zmizet stavový řádek – já ho mám plný ikon od doplňků….
    Stávající konzervativní vzhled FF mi vyhovuje. Tak nevím, jestli FF v aktuální verzi nebude poslední FF, který budu využívat. Ale kam jinam…