Firefox 3.6 konečně vyšel

0

Po mnoha průtazích a odkladech vyšlo minoritní vydání prohlížeče z dílen Mozilla s označením Firefox 3.6, stáhnout jej můžete z oficiálních stránek. Stávající uživatelé budou k upgradu brzo vybídnuti, proces případně urychlíte tím, že aktualizace zkontrolujete ručně (položka „Zkontrolovat aktualizace“ v menu „Nápověda“).

Z novinek bychom měli vypíchnout zejména nové lehké motivy vzhledu Personas, rychlejší start a práci s prohlížečem a bezpečnější surfování díky upozorňování na zastaralé pluginy.

Nový Firefox vám nejlépe představí video, kde vás Mike Beltzner, šéf vývoje Firefoxu, jednotlivými novinkami provede. Ke shlédnutí videa budete potřebovat prohlížeč, který podporuje tag <video> z HTML5. Tím je aktuálně Mozilla Firefox 3.5, Google Chrome 3, Safari 4, Opera 10, případně Internet Explorer s nainstalovaným Chrome Frame.

Zdroj: The Mozilla Blog

Firefox 3.6 konečně vyšel

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Taby v IE7 i 8 jsou hrozne neohrabane. Kliknu na ikonku pro vytvoreni dalsiho tabu nebo zmacknu CTRL+T a musim cekat treba 5 sekund, nez se ten tab otevre, mezitim je stale aktivni puvodni zalozka a pokud ze zvyku ze vsech normalnich prohlizecu (FF/Opera) v IE rychle mackam CTRL+T a hned pisu adresu, prepisu si soucasnou zalozku. To me neskutecne vytaci!!! Proc musi trvat 5 sekund otevreni noveho tabu?