Firefox 4 bude až v roce 2011

0

Vývoj Firefoxu 4 provázela celá řada odkladů a zpoždění vydání jednotlivých betaverzí, Mozilla však stále slibovala, že se finální verze dočkáme ještě do konce tohoto roku. Bohužel tomu tak nakonec nebude a Firefox 4 bude až na počátku roku 2011.

Největší problém činí betaverze 7, která má být již zcela kompletní po funkční stránce. Na tuto betaverzi již čekáme několik týdnů, přičemž se Mozilla rozhodla přehodnotit svoje plány a posunout Firefox 4.0 RC na počátek roku 2011.

Finální verze Firefoxu 4 tak nebude ke konci tohoto roku, ale na počátku 2011, do konce tohoto roku by však měly vyjít všechny zbývající betaverze, včetně funkčně kompletní betaverze 7, které bychom se snad měli dočkat brzy.

Zdroj: CNET

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Musím říct, že se mi Windows 7 líbí jako celek, ale nejvíc se mi asi líbí nový hlavní panel a jeho jumplisty a pak taky nové funkce Aero (maximalizace přetažením k hornímu okraji etc), další věc je velmi jednoduchá konfigurace sítě, bleskové vyhledávání v nabídce Start, knihovny, živé náhledy, 100% stabilita, rychlost a mnoho dalších věcí. Windows 7 je prostě nejlepší OS současnosti, nemá konkurenci.

  2. Nejvíce využívám rozšířená práce s okny jako kdy po přetažení okna k okraji monitoru zaujme polovinu obrazovky, … To poravdu hodně užívám zbytek je jenom kosmetické vylepšení VIST na které hodně lidí neoprávněně nadávalo.

    Visty nám ty změny přinesli ale sedmičky je vnesli do povědomí uživatelů. Budiž pozdraven staší bratr sedmiček Vista.