Flashdisk s kapacitou 64 GB

0

DT150 nabízí největší kapacitu pro ukládání dat z celé řady USB disků DataTraveler společnosti Kingston a dává uživatelům prostor a volnost při zálohování důležitých dat uložených na harddiscích jejich počítačů, neboť umožňuje přenášet a sdílet kompletní sbírky hudby, videozáznamů, fotografií a dokumentů – na vše stačí toto jediné praktické zařízení.

„DataTraveler 150 s kapacitou 64 GB posouvá mobilní ukládání dat na novou úroveň díky obrovské kapacitě v malém provedení,“ řekl Marcin Gaczor, Kingston Business Development Representative společnosti Kingston Technology Europe Ltd. „Velikost souborů se neustále zvyšuje v důsledku rostoucího používání digitálního multimediálního obsahu, hlavně hudby a fotografií, a poptávka po USB flash discích se stále větší kapacitou poroste úměrně s tímto trendem. Disk DT150 tyto potřeby v současné době jednoznačně splňuje v plné míře.“

USB flash disk Kingston DataTraveler 150 je plně kompatibilní s operačními systémy Windows Vista, XP a Windows 2000 i Mac OS X 10.3 (a vyššími) a Linux 2.6 (a vyššími). DT150 má úplnou záruku po dobu pěti let a nepřetržitou technickou podporu.

A nakonec to nejzajímavější, ceny: za 32 GB variantu zaplatíte 1 890 korun, 64 gigabajtů můžete nosit v kapse za 3 622 korun.

Ohodnoťte tento článek!