Formule s exkluzivní výbavou neboli Asus Rampage III Formula

0

Člověk se při pohledu na názvy luxusních základních desek Asus řady Republic Of Gamers neubrání dojmu, že výrobce má v temných sklepeních některé své továrny systém, který ze slov Rampage, Formula, Extreme a podobných automaticky losuje tvar názvu příštího modelu. Na první pohled se totiž desky většinou podobají jako vejce vejci: buď mají téměř stejné parametry a jiný vzhled, nebo stejný vzhled a liší se specifikací.

Připravovaná základní deska Asus Rampage III Formula

Klikněte pro zvětšení

V tomto případě se jedná o Rampage III Formula, což je další rudo-černý model s čipovou sadou Intel X58 pro mikroprocesory Core i7. Chlazení obstarávají velké černé pasivní bloky s heatpipe, však chladit také bude co – osmifázový VRM procesoru a dokonce již čtyřfázový modul pro paměti jen volají po extrémním taktování. A to právě i včetně pamětí, u kterých lze čekat frekvence daleko za 2 GHz, kteréžto moduly deska standardně podporuje.

Připravovaná základní deska Asus Rampage III Formula

Klikněte pro zvětšení

Jakožto člen ROG se samozřejmě Rampage III Formula neobejde bez poslední dostupné techniky, což zahrnuje SATA-600 a USB 3.0 řadiče. Ani majitelé tří grafických karet nepřijdou zkrátka, CrossFireX a Triple-SLI režimy jsou nutností. Naprostým základem pro audiofily pak je SupremeFX X-Fi 2 namísto zcela základního zvukového kodeku Realtek. O eSATA a FireWire snad ani není třeba se zmiňovat.

Připravovaná základní deska Asus Rampage III Formula

Klikněte pro zvětšení

Dalšími podrobnosti nás Asus obohatí v průběhu léta, brzy také máme čekat nástřel výkonu.

Zdroj: The Tech Report

Ohodnoťte tento článek!