Fotosoutěž: kdo si odnese Stalkery a předplatné?

0

Na začátku března jsme se na CeBITu zúčatnili fotosoutěže o počítač v hodnotě 1000 eur. Stačilo se posadit do křesla s krásnými modelkami, zbytečně na sebe nepoutat pozornost a cvaknout. Ten, kdo pak měl ve facebookové galerii nejvíce „lajků“ vyhrál. Zlatí brali sestavu, stříbrní a bronzoví si odnesli zdroje Enermaxu.

Však o té soutěži nejspíš víte, když jsme vás žádali o podporu, neboť jsme byli jedinými zástupci v Česka a Slovenska.

Enermax

Jak jsme se v průběhu hlasování přesvědčili, nakonec nehrála roli technická ani estetická kvalita fotografie, nýbrž rozhodla popularita, množství fanoušků/přátel soutěžících. Těch jsme sice nakonec měli nejvíce (382 lajků), přesto jsme nevyhráli. Pořadí dopadlo takto:

  • Issam Ammour (273) – počítač za 1000 eur
  • Sven Jäger (184) – Enermax Modu87+ 800W
  • Bojku Granit (135) – Enermax ErPro80+ 500W

Tito soutěžící si vítězství nejen vydřeli, ale tak trochu vybrečeli, protože nás označili za podvodníky a manipulátory. Jejich verdikt nakonec přijal i pořadatel, podle něhož jsme porušili pravidla.

Manipulation: Jeder Versuch, das Gewinnspiel zu manipulieren, führt zum Ausschluss des betreffenden Teilnehmers und seiner Wettbewerbsbeiträge.

A proč vlastně? Čtyřem z vás, kteří pro nás hlasovali, jsme slíbili také nějakou výhru. Mělo jít o malou pozornost, že jste si našli čas a podpořili (doufám) oblíbený magazín. Enermax a soutěžící těsně pod námi to ovšem považovali za manipulaci srovnatelnou se slibováním odměny při politických volbách. Náš argument o malé motivaci a vágní formulaci pravidel ovšem neuspěl, takže nezbývá než poděkovat za vaši podporu a poblahopřát skutečným vítězům. Příště jim to nandáme, slibujeme :-).

Pokud někdo z vás cítil, že s vámi manipulujeme, omlouváme se. Tak jsme to opravdu nemysleli.

Vy jste ale nepodváděli – my své sliby splníme a ceny vám rozdáme. Naše redakční tutovka-super-mašina vybrala tyto facebookové fanoušky:

Výhercům gratulujeme a vyzýváme, aby se o výhry přihlásili e-mailem na adrese info@extrahardware.cz. 

Ještě jednou se všem omlouváme, že jsme vám takhle vymývali mozek, nabourali se do vědomí a ovlivnili vaše smysly tak, abyste hlasovali pro nás místo tureckých a německých spolusoutěžících.

A abychom nezapomněli, velký dík patří facebookovým fanouškům MSI a Alfy Computer.

 


 

Protože jste se kvůli nám museli stát fanoušky německé stránky Enermaxu, můžete už s klidným svědomím jejich stránku „odlajkovat“. Na facebook.com/EnermaxDeutschland stačí klepnout na „Už se mi to nelíbí“.

Enermax

Ohodnoťte tento článek!