Foursquare Day 2012: přijďte na největší setkání fanoušků 4sq

0

V roce 2010 s pořádáním začala jako jediná Praha. Loni se k Praze přidala další města: Brno, Ostrava, Hradec Králové, České Budějovice a Plzeň.

Letos se také #4sqDayCZ koná na sedmi místech, ale Hradec Králové vystřídal Zlín.

Foursquare Day 2012

Praha

Facebook stránka | Facebook event | Meetup event

Účastníci se sejdou jako loni na usedlosti Ladronka, kde budou mít karaoke a bowlingový turnaj. Další informace budou upřesněny.

Brno

Facebook stránka | Srazy event

Účastníci se sejdou na náměstí Svobody u morového sloupu a pak si půjdou někam sednout. Program setkání není stanoven, přijímají se návrhy.

Ostrava

Facebook stránka | Facebook event | Srazy event

Účastníci se sejdou na zábřežském zámku, který je známým 4sq místem, jelikož jako jedno z mála v Ostravě nabízí běžně 4sq speciál. Hosté mají sjednaný 4sqDay speciál, a to: degustační set (4 druhy piva po 1 dl), nebo 1× speciál 0,5 l, dále prohlídku pivovaru v 18.00 a překvapení, které zjistí až na místě checkinem, který jim speciál odemkne.

Plzeň

Srazy event

Účastníci se sejdou v rámci pravidelného setkávání uživatelů Twitteru.

České Budějovice

Facebook stránka | Facebook event | Meetup event

Účastníci se sejdou opět po roce, kdy začaly jejich pravidelné srazy.

Zlín

Srazy event

Účastníci se sejdou na náměstí Míru a pak si půjdou někam sednout.

Karlovy Vary

Srazy event

Účastníci se sejdou v rámci pravidelného setkávání uživatelů Twitteru #KVpijatika, ale až několik dní po oficiálním 4sq Day.

Místa k setkání Foursquare komunity jsou rozprostřena po celé republice, takže pokud máte nějaké místo nedaleko sebe, určitě se tam zajeďte podívat a popovídat s dalšími „spoluhráči“ z Foursquare, s kterými se můžete míjet svými checkiny.

via GoSquare.cz

Ohodnoťte tento článek!