Fractal Design vypouští vlastní regulátor ventilátorů – Adjust 108

0

Dnes je na trhu velké množství regulátorů ventilátorů, většina z nich však používá klasické otočné potenciometry vystupující z čela skříně. Fractal Design se rozhodl být originálnější a vyrobil plochý regulátor, který používá potenciometry tahové. To je nejen přehlednější, jelikož z jeho polohy okamžitě vyčtete alespoň přibližnou hodnotu rychlosti ventilátoru, ale také elegantnější.

Z jedné 5.25″ pozice můžete ovládat šest ventilátorů nezávisle na sobě a pokud jich chcete regulovat více paralelně, tak si jen musíte hlídat maximální výkonové zatížení činící 36 W na kanál. To je spotřeba asi tak patnácti průměrně výkonných ventilátorů. Ve tmě můžou přijít vhod pod každým posuvníkem se nacházející dvoubarevné LED, jejichž jas lze nastavit ve třech úrovních jumperem na vnitřní straně. Při vysokých otáčkách ventilátoru svítí modře a při nízkých zase bíle.

Společnost je známá také dobře vypadajícími produkty a jak můžete vidět, ani Adjust 108 není výjimkou. Cenu výrobce zatím neuvedl, ale nedělám si o ní iluze, přeci jen precizní konstrukce s robustním panelem z broušeného hliníku také něco stojí. K regulátoru dostanete šest 60cm kabelů k ventilátorům a jeden napájecí Molex.

Zdroj: TechPowerUp

Fractal Design vypouští vlastní regulátor ventilátorů – Adjust 108

Ohodnoťte tento článek!