Francouzi chtějí revizi čs. hranic [Mobilisace 1938]

0

Neděle, 18. září 1938. V Praze se zřizuje Ministerstvo propagandy, ministerský předseda Dr. Milan Hodža pronáší rozhlasový projev, ve kterém shrnuje přehled o československém úsilí na zachování míru. Francouzi vyjadřují souhlas se stanoviskem britské vlády o revizi čs. hranic z předchozího dne.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Restrukturalizace – zbavení se zkostnatělých struktur – co si pod tím představit?

    Na jednu stranu tu máme nadějné vyhlídky na slušnou OpenCL podporu (Adobe), na druhou stranu slyšíme stále nesmysly typu „Centurion“, „Malta“..? Na jednu stranu nám vstávají chlupy od hrůzy, na druhou stranu dobře pobaví. Jsem zvědavý, kdy se konečně orientují na nového zákazníka (ti, kterým v kanclu tiká x64 Venice) a ne na ty, kteří jejich produkty musí kupovat častěji, než je zdrávo.

    Na případu AMD můžeme vážně ilustrovat vyvrcholení krize PC (schizofrenii):

    Full ATX desky pro Trinity, opakování stejné chyby jako u Llana (proč ne ITX, mATX BGA???). Desky s pci-e 2.0 (kam jako s wliw5kou???).

  2. Zavidim autorov optimizmus, ja stratu a velky pokles nikdy nevnimam ako dobru spravu…… „Srovnání s rokem minulým pak vychází doslova hrůzostrašně, tehdy totiž obrat činil 1,59 miliardy. Proti tomuto číslu bohužel AMD kleslo o 31 %, tedy skoro o třetinu.“  toto vravi za vsetko…….. intel medziročne pokles prijmov z 12,9 na 12,6 mld USD, cize pokles velmi maly…