Fujitsu Lifebook: projektor namísto DVD mechaniky

0

Fujitsu představuje originální řešení, zaměřené především na obchodníky – projektor zabudovaný do modulární šachty notebooku. Vyjímatelný Fujitsu Bay projektor je rychle připraven k použití, a není tak potřeba žádný externí projektor nebo kabely k tomu, aby bylo možné sdílet snímky, tabulky nebo videa.

Fujitsu si tak může v tomto směru připsat prvenství, protože se jedná o první zařízení tohoto druhu. Projektor by měl fungovat téměř na jakémkoliv povrchu. Jas a úhelné zkreslení jsou nastavitelné prostřednictvím vestavěných tlačítek. Projektor je připraven k použití, jakmile je celá jeho jednotka o velikosti DVD mechaniky zacvaknuta do modulární šachty.

Projektor pro notebooky tak dále rozšiřuje využitelnost modulární šachty pro notebooky Lifebook. Pokud se projektor nepoužívá, je možné jej vyjmout a nahradit ho například druhou modulární baterií nebo multifunkční jednotkou DVD Super.Fujitsu projektorFujitsu Bay projektor bude na českém trhu k dispozici od července. Bude možné ho provozovat společně s notebooky Fujitsu Lifebook P771 a Lifebook S761. Cena se bude pohybovat kolem 12 000 Kč.

Zdroj: TZ Fujitsu

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář