Galapagos A01SH: s velkým prostorem kolem displeje

0

Firma Sharp má ve svém portfoliu již několik tabletů vybavených operačním systémem Android. Jednalo se o 5,5palcové a 10,8palcové modely, které se prodávaly pouze omezeně (na území Číny, Indie a Brazílie). Sharp se nyní chystá přijít s dalším tabletem se 7palcovým displejem a s operačním systémem Android Honeycomb.

Sharp Galapagos A01SH kromě 7palcového displeje (s rozlišením 1024 × 600 pixelů) nabídne procesor Tegra 2, jeden GB RAM a 8 GB vnitřní uživatelské paměti. Výrobce nezapomněl ani na slot na microSD karty, microUSB a microHDMI.

Sharp slibuje výdrž až 7,5 hodiny nepřetržitého přehrávání videa. Na zadní straně bude 5 MPx fotoaparát, na přední straně pak 2 MPx. Pro tablet je také charakteristický poměrně velký prostor kolem displeje.

Sharp Galapagos

Hmotnost zařízení se pohybuje kolem 389 g. Koncem tohoto měsíce by se tablet měl prodávat v Japonsku, jestli zamíří i k nám, zatím není známo.

Zdroj: Laptoping

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tablety na jednoduchý hry dobrý, ale jen když není co dělat a jedu třeba autobusem, tak se to hodí, stejně tak přístup na net. Ale nedovedu si předtavit ani ve vzdálené budoucnosti, že tablet s mrňavým displayem nahradí domácí stolní pc s velkým monitorem. Ty malinkatý písmenka na tabletu mě při čtení teda štastným nedělají, leda by tablet časem uměl přirozeně předčítat text.