Galaxy S5 je v českých obchodech. Obsahuje aplikace v ceně 16 000 Kč

0

Nejlepší telefon Samsungu je ode dneška dostupný i v České republice. Galaxy S5 bude prodávat hlavní trojka operátorů, samotný Samsung i další obchody. Doporučená cena je 18 499 Kč. Když zapojíte trochu fantazie a využije všech možných akcí, můžete jej mít skoro zadarmo.

Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5

Přímo Samsung daruje 120 nejrychlejším chytrý náramek Gear Fit v ceně 4999 Kč. Akce proběhne v jeho čtyřech prodejnách (tři v Praze, jedna v Brně), v každé bude rozdáno 30 náramků. Prodej začne přesně v 11:11.

T-Mobile zase telefon zlevní pro prvních 300 zájemců, kteří si k telefonu zakoupí hlasový nebo datový tarif s dvou- či tříletou smlouvou. Sleva je 5000 Kč. Dvě stě slev nabídne ve svých značkových prodejnách v Praze na Národní třídě, v Brně na náměstí Svobody, v Ostravě v OC Nová Karolína, v Plzni v OC Borské pole a v Českých Budějovicích v Igy Centru. Dalších 100 bude v e-shopu.

 

Naděluje ale také samotný Samsung a pro všechny. Každý telefon bude obsahovat předinstalovaný balík aplikací s předplatným nebo kreditem na in-app nákupy. Celková hodnota by při samostatném pořízení byla přes 16 000 Kč. Samsung rozdá předplatné časopisů (u těch českých ale s cenou přehání), cloudových úložišť, fitness aplikací, zápisníků atd.

Bonus Cena
Reflex na půl roku 798 Kč
Deník Sport na rok 3018 Kč
Blesk na rok 2743 Kč
Businessweek+ na rok 592 Kč
Wall Street Journal na půl roku 2725 Kč
LinkedIn Premium na tři měsíce 1481 Kč
Endomondo Premium na rok 592 Kč
Bitcasa, 1 TB na tři měsíce 592 Kč
Box, 50 GB na půl roku 355 Kč
Dropbox, 50 GB na dva roky
Evernote Premium na tři měsíce 296 Kč
RunKeeper Elite na rok 394 Kč
Map My Fitness na půl roku 711 Kč
EasilyDo Pro 197 Kč
Flick Dat, kredit pro in-app nákupy 39 Kč
Cut the Rope 2, kredit pro in-app nákupy 197 Kč
Lark Premium na rok 711 Kč
Skimble Pro+ na půl roku  829 Kč

Zdroj: TZ Samsung

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Alebo Microsoft, vzhľadom na vysoký podiel Win.XP posunie podporu zase o kúsok ďalej.

    Mal by to urobiť, lebo uživateľ si zakúpil produkt a kým ho používa je povinnosťou výrobcu, hlavne pri tak vysokom % používateľov, ho naďalej podporovať.

    Neni to v polohe či sa mu to páči, alebo nie, ale má tú povinnosť k uživateľom, čo za produkt zaplatili, vyhovuje im a chcú ho naďalej používať.

    Inak aj bez tej podpory sa dá v pohodičke využívať .-).

  2. jako IT administrátor nemám vůbec chuť s něčím takovým experimentovat. Kdo ví, co to bude sbírat za data a jaká data „záplatovat“. Ano, to nevím ani u MS, ale přeci jen jde o důvěryhodnější společnost. Nicméně raději nechám ty staré firemní počítače dožít s neaktualizovaným OS, než abych tam cpal tohle.

  3. Kdyby, to alespoń, udělali, i pro Normální lidi, ale třeba, to pak dá, alespoń, někdo na Internet, Zadarmo, a kdyby, to byli, ně-jaké vy-lepšení, tak, by to pak, později, nějací nadšenci, mohli dát na web, Za-darno, ale ještě, prý bude, podpora, i po tom, Dubnu 2014, pro ně-jak Speciálně platící Zákazníci, ono, je možné, že alespoň, tyhle Záplaty, z té placené po-dpory, dá někdo, na Internet, ČASem, jako se to stalo, u Windows 98Se, asi ně-jaká verze CZ, i když to, bylo, jen Jedno Vy-lepšení, a to no tak, více viz. tady: http://windows98.xf.cz/ ,Tak a to tak, si to, třeba, u-žijte, a tady hned, ten Druhý odstaveček, odshora, aha, tak to nebylo Placené vylepšení MICROSOFTu, ale vylepšení, od Fanoušků, tak i tak, kdyby, se něco, kolem, takového na-konec, kolem WIndows XP PRoffesional SP3, asi ně-jaká verze CZ, vy-tvořilo, tak by to, ne-muselo, být až tak, úplně, špatné pokud by na Windows XP Proffesional SP3, asi ně-jaká verze CZ, vycházeli, ještě, nové Programy, inu, uvidíme, kdyžtak, docela, celkem, zase, tedy! 🙂