Gionee chystá luxusní mobil s 6 GB RAM, 7000mAh akumulátorem a dvěma foťáky vepředu

0
Gionee to s telefony s velkým akumulátorem již zkoušel. Také zkoušel jít opačnou cestu, a sice se pokoušel o co nejtenčí tělo.

Zajímavost do kapsy, právě to bude chystaný chytrý telefon od Gionee. Pakliže jste toto jméno nezaznamenali, není to nic divného. Jedná se o čínského výrobce, který ale v Číně aktuálně významně posiluje. V roce 2011 doma dosáhl podílu v dodávkách 1,5 %, ale o rok později si ukousl 4,7 %. Spolu s dalšími čínskými značkami zaútočil na indický trh. V květnu tohoto roku byl šestým největším dodavatelem smartphonů v Číně s 4,9% podílem.

Pomalu proniká také do Evropy, ačkoli Česku se zatím vyhnul. Možná se s ním časem potkáme. Proč by vás měl zajímat? Čerstvě odhalil a v roce 2017 začne prodávat telefon s drsnými specifikacemi. Gionee M2017, pokud je to tedy skutečně název tohoto telefonu, bude mít 5.7″ zakřivený QHD displej, k tomu ale dostane také 6 GB operační paměti a skoro 2GHz osmijádrový procesor. Plus 128GB úložiště, které ovšem tak výjimečné není.

Gionee M2017
Gionee M2017 | Foto: Gizmochina

Výkonnému smartphonu bude dělat oporu 7000mAh akumulátor. Některé telefony nabízí kombinaci dvou fotoaparátů vzadu, Gionee nabídne dva foťáky dokonce i vepředu. Mělo by se tedy jednat o prémiové zařízení bez kompromisů. Mělo by být také drahé. Osobně mě zajímá výdrž s tímto akumulátorem. Takže kdybyste si chtěli pořídit luxusní exotiku, víte, na co se oparně těšit.

Zdroj: Gizmochina via Neowin

Gionee chystá luxusní mobil s 6 GB RAM, 7000mAh akumulátorem a dvěma foťáky vepředu

Ohodnoťte tento článek!