Gmail dostal vylepšené Hangouts. Už zase zobrazuje stav přátel

0

Pokud jste už ze starého chatu v Gmailu přepnuli na nové Hangouts, čekají vás tam čtyři novinky. Google konečně vrátil zelenou ikonku indikující, jestli je daný kontakt v seznamu online. Pod jménem také uvidíte ústřižek poslední konverzace.

Vrátily se ikonky dostupnosti

Nad seznamem si pak všimněte nového tlačítka s lupou, to skrývá vyhledávač kontaktů. Poslední novinkou je možnost nastavit si náladu pomocí některé z 80 ikonek emoji.

Přibyl vyhledávač kontaktů Nastavit lze náladu pomocí emoji
Přibyl vyhledávač kontaktů | Nastavit lze náladu pomocí emoji 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Dopadne to jednoduše tak, že se udělá verze pro Xbox3 a pak to stejné vyjde na PS4. Jednoduše protože prachy 🙂

    Výkon PS4 bude využit jen u her vydaných exkluzivně pro danou konzoli.

    Pokud bude skutečná praxe jiná, pak budu opravdu hodně překvapen.

  2. Kazda ma „svy“ a po te hw strance si zachovava a tribi charakter jak Xbox zamereny na ovladaci technologie, tak PS zamereny na audiovizualni zazitek. Nakonec i ten vzhled, za ktery zejmena novy Xbox popichuju, odpovida charakteru, je to „holici strojek“ vs. japonske sikmoocko, Mercedes vs Honda.

  3. Problem je, ze ted jsou ty architektury tak podobne, ze vyuzit vetsi vykon jde celkem snadno. Zvetsit rozliseni, pridat vice efektu nebo zlepsit kvalitu stinu je otazka zmeny par cisel a vyvojari to 100% udelaji. U stavajici generace byla PS3 verze her bezne slabsi, protoze se vyvojari nechteli zabyvat optimalizacemi vyrazneji dele jen na jedne platforme. Ted to bude obracene! To se klidne vsadim. Proto sem si objednal PS4. HW je vyrazne lepsi, pristup Sony taky.