Gmail dostane nový vzhled

0

Pošťák Googlu se zřejmě v blízké době dočká nového designu i funkcí, napovídá tomu uniklý screenshot z blogu Google Operating System. Největší změny by se měly odehrát v levé části Gmailu. Odkazy na poštu, kontakty a úkoly budou na prvním místě, až po nimi se objeví tlačítko pro novou zprávu.

Samotné kategorie a složky nejspíš zůstaly beze změn. Nějakými úpravami si projde i klient pro Gtalk, malá šipka v rohu možná značí další nastavení. Ve spodní části se nachází odkaz „Call Phone“, možná tedy Gmail integruje službu Google Voice. Jedná se o chytrý manažer telefonních hovorů, který v případě, že vám někdo volá, přepojí hovor na všechny uvedené linky současně. Funkcí je mnohem více, u nás tato služba ale nefunguje.


zdroj: Google Operating System

Panel se samotnými zprávami se taky dočká lehkého liftingu. Zmizely textové odkazy pro výběr/filtraci zpráv, ty se zřejmě dostaly pod rozbalovací nabídku vedle tlačítka pro archivaci. A nově vidíme reklamu nad zprávami.

Před dvěma týdny navíc Google slíbil, že přinese do svých služeb možnosti vícenásobného přihlašování (v případně, že máte více účtů) v jednom prohlížeči. Odpovídala by tomu šipka za jménem profilu, s největší pravděpodobností se jedná o roletku s výběrem jiného účtu.

zdroj: Google Operating System

Zdroj: Google Operating System

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář