GoClever Aries přichází se čtyřjádrovým procesorem a konektivitou 3G

0

GoClever uvádí na trh tři nové modely multimediálních tabletů s OS Android 4.2, IPS displejem, konektivitou 2G/3G (HSPA+) a čtyřjádrovým procesorem ARM. Tato nová zařízení – ARIES 70, ARIES 785 a  ARIES 101 – přicházejí s kompletně předinstalovanými GPS aplikacemi a mapami Slovenska a České republiky.

Díky začlenění kompletního souboru map je nova nabídka od GoClever ideální pro každého, kdo hledá nejen moderní a výkonný tablet, ale také flexibilní a plně vybavené řešení satelitní navigace pro všechny dlouhé cesty po střední Evropě.  A co víc, intuitivní a snadno ovladatelná navigační aplikace a samotný soubor map jsou dostupné bez jakýchkoli příplatků. Samozřejmostí je i aktualizace mapových informací, které mohou být do zařízení stáhnuty zdarma.

Nové tablety jsou dostupné ve třech verzích, které se liší především v bateriích a velikosti obrazovky (7″ a 7,85″ nebo 10,1″), takže si každý může vybrat ideální model, který vyhovuje jeho potřebám a preferencím.

GoClever ARIES 70 má 7″ IPS displej s rozlišením 1280 x 800, poměrem stran 16:10 a s pětibodovou dotykovou vrstvou, dále rychlý čtyřjádrový procesor Mediatek MT8389 1.2 GHz a čtyřjádrový grafický procesor PowerVR SGX544MP. Navíc specifikace tabletu zahrnuje 1 GB vyrovnávací paměti DDR3 RAM a 8GB vestavěnou paměť. Operační systém Android 4.2 je zkompletován předinstalovaným softwarem, který řídí aktualizace prostřednictvím technologie OTA. Nechybí Wi-Fi modul, Bluetooth, modul A-GPS, elektronický kompas a čtečka karet microSD, která podporuje karty s kapacitou až 32 GB. Samozřejmostí je i slot pro SIM karty, dále připojení micro USB OTG a 3,5mm výstup pro sluchátka. K dispozici jsou dva fotoaparáty. Na zadní straně je to objektiv se 2 megapixly, na přední 0,3 megapixlů.

GoClever ARIES 785 má nepatrně větší displej s odlišným poměrem stran. Tento 7,85″ IPS LCD panel s poměrem stran 4:3 má rozlišení 1024 x 768 pixelů. Je k dostání ve dvou barevných provedeních – bílá a grafit. Ostatní specifikace jsou totožné s jeho „menším bratříčkem“.

Nejvýše na pomyslném žebříčku stojí GoClever ARIES 101 s 10,1″ displejem a vysoce kapacitní baterií 7500 mAh, která může zařízení napájet až po dobu 7 hodin při konstantním používání a zábavě.

Všechny uvedené modely obsahují standardní aplikace (multimediální přehrávače, e-mailový klient, vyhledávací nástroje, kancelářské aplikace, aplikace pro komunikaci i online obchod pro další aplikace).

Na nejnovější tablety GoClever s Androidem Jelly Bean 4.2 je od výrobce poskytována 24měsíční záruka (včetně 12měsíční služby Door-to-Door tj. včetně vyzvednutí a doručení vadného zařízení). Zařízení se dodává se dvěma nabíječkami (jedna na doma, druhá do auta) a také s USB a OTG kabely.

Doporučená koncová cena u 7″ modelu bude začínat na 4 190 Kč, zatímco u jeho nepatrně většího protějšku je doporučená koncová cena 4 890 Kč. 10,1″ tablet má doporučenou cenu 5 890 Kč.

Zdroj: TZ GoClever

Ohodnoťte tento článek!