GoClever uvádí tablet Insignia 700 Pro s displejem 7″ a procesorem Intel Atom

0

Nový tablet je vybaven komponenty, které zajišťují jedinečný výkon. Díky nim je práce s tímto zařízením opravdový zážitek bez nepříjemných zasekávání, prodlev a pauz. Srdcem tabletu je procesor Intel® Atom™ Z2520 o frekvenci 1,2 GHz. Jedná se o jeden z nejnovějších mobilních čipů od společnosti Intel® navržený primárně pro využití v mobilních zařízeních jako jsou právě tablety.

Grafický výkon tabletu INSIGNIA 700 PRO podporuje procesor PowerVR SGX 544, k dispozici jsou 2 GB paměti DDR RAM. Multidotekový, 7palcový IPS displej má rozlišení 1024 x 600. Tato konfigurace poskytuje dostatek výkonu pro přehrávání filmů v HD kvalitě, hraní sofistikovaných 3D her a pro spouštění jakýchkoli dalších aplikací.

Seznam technických údajů pokračuje WiFi modulem (tablet v případě potřeby podporuje i externí modul pro 3G), dvěma kamerami (0,3 MPix vpředu a 2 MPix na zadní straně tabletu). Samozřejmostí je port USB a vstup pro minijack. Zařízení je dodáváno s baterií o kapacitě 3 000 mAh.

Výrobce vybavil tablet INSIGNIA 700 PRO nejnovějším operačním systémem Android OS 4.4 KitKat. Což ve výsledku přináší uživatelům vyšší zabezpečení, vyšší výkon pro náročné aplikace i pro hraní her a delší výdrž baterie. Android 4.4 také podporuje technologii Bluetooth Smart pro zajištění optimální kvality připojení s nižším nárokem na energii. Dále přináší vylepšenou aplikaci Camera (s novými prvky a vylepšeným ovládáním nastavení) a také aplikaci pro vzdálený tisk  Google Cloud Print

Rozměry nového tabletu jsou 190 x 108 x 9 mm s váhou 258 g. Doporučená koncová cena je 1 999 Kč. Na zařízení je poskytována dvouletá záruka (včetně 12 měsíců servisní služby door-to-door). K dostání bude nejprve v internetovém obchodě Mall.cz

Zdroj: TZ GoClever

Ohodnoťte tento článek!