Golla Mini Gaia – sexy taška pro minibooky

0

Taška Golla Mini Gaia

Rok s rokem se sešel a společnost Golla představila nové řady svých obalů pro notebooky, mobilní techniku i multimediální přehrávače. Z novinek nás zaujala především brašna Golla Mini Gaia. Ta je v mnohém podobná již dříve testované Golle Picnic, od které se liší především decentějším vzorem.

Popsat barvu této tašky je docela těžké, jedná se o něco mezi světlounce zelenou a žlutou. Díky tomu si ji lze představit jako správný unisex doplněk.

Svou velikostí je určena pro mininotebooky o rozměrech sedm až devět palců, při troše jemného násilí do ní dostanete i desetipalcové zařízení. Pokud máte notebook menších rozměrů, můžete prostřednictvím samolepící zarážky (využívá se zde suchého zipu) zajistit notebook proti posunu.

Golla Mini Gaia from Vlada Janecek on Vimeo.

Brašna má praktické ucho, které je elastické – pokud jej nepoužíváte, vůbec nikde nepřekáží. Můžete díky tomu tašku používat i jako běžný ochranný obal.

Tašku Golla Mini Gaia lze také v jiných barevných kombinacích zakoupit za cenu pohybující se u internetových prodejců od tří set padesáti do pěti set korun. Barevné kombinace z nové kolekce 2009, tedy i námi zkoušená Gaia, se však v nabídkách objeví teprve během několika málo týdnů. Alespoň víte, čím si nad jarem udělat radost.

Kompletní fotogalerie

c

Ohodnoťte tento článek!