Google aktualizuje Hangouts pro Android. Přibude kopec užitečných i zábavních funkcí

0

Chatovací službu Hangouts dnes na Androidu čeká velká aktualizace. Google přidá 16 nových balíčků stickers (nálepek), což jsou animované postavičky (kočky, tučňáci apod.), kterém vám budou poskakovat po displeji. U video volání budou k dispozici filtry (sépiový, vinětace, černobílý a další).

Nové Stickers Nové Stickers Jednodušší sdílení polohy

Bez těchto funkcí byste asi mohli žít, další novinky jsou už ale ryze praktické. Aplikace vás vyzve k tomu, abyste zadali své telefonní číslo, takže vás budou moci kontaktovat ostatní lidé, kteří mají vaše číslo, ale nepřátelíte se s nimi v Hangouts. Vazba na číslo už dobře funguje ve WhatsAppu nebo Viberu.

V chatu se také objeví časová značka odhalující, kdy byl daný kontakt naposledy aktivní. Google tím chce zamezit zprávám typu „Jsi tam?“. A místo zpráv „Kde jsi?“ zase budeme moci druhé straně jednoduše poslat svoji přesnou adresu. Sdílené polohy už v Hangouts je, teď ale přibude zvláštní tlačítko přímo v chatu.

 

Aktualizace bude dostupná v příštích hodinách. Časové značky se ale do Hangouts dostanou až za pár týdnů. Novinky se brzy dostanou i na iOS.

Zdroj: Rhett Robinson (Google)

Google aktualizuje Hangouts pro Android. Přibude kopec užitečných i zábavních funkcí
Ohodnoťte tento článek!