Google Instant míří na iOS a Android

0

Největší letošní změnou na vyhledávacím poli bylo zavedení dynamického zobrazování výsledků, zatímco ještě píšete dotaz. Google Instant přistál (viz naše zkušenosti) před dvěma měsíci na našich počítačích a pomalu si nachází cestu na mobilní zařízení.

V USA byl spuštěn beta test, na stránce Googlu si uživatelé mohou funkci zapnout odkazem pod vyhledávacím polem. Od té chvíle se budou výsledky měnit zároveň s jejich psaním. Google prý zapracoval na optimalizacích, ale přesto je funkce vhodná hlavně pro Wi-Fi a 3G sítě. Proto ji lze kdykoliv na stejném místě zase vypnout.

Instant prozatím funguje jen s anglickou verzí vyhledávače, a to na Androidu 2.2+ a iOS 4. Další země, jazyky a platformy mají přijít v průběhu následujících měsíců.

Má zkušenost: Na Instant v desktopové verzi si pomalu zvykám, ale spíš ve formě funkce v prohlížeči Google Chrome. Ten nehledá výsledky, avšak rovnou načte stránku na první dobrou. Na mobilu (se svižnějším připojením) může Instant více ukázat svou sílu. Pokud jste pomalí dotykoví písaři jako já, dynamické hledání by mohlo hodně pomoci. Alespoň podle ukázky z videa. Na vlastní kůži si to vyzkoušíme až později.

Zdroj: Google

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Debilita…co víc k tomu dodat. Bohužel na obou stranách. Když lezu na P2P sítě s vlastním torrentem, tak je jasný, že to neni omyl. Když mam zaplatit skoro 2 mega, a někdo mi řekne, dej mi 25tis a nebudeme to dál řešit, tak si necham napsat smlouvu a vezmu to. Ale kvůli 24 písničkám napálit takovou částku, je teda moc. Opět se ukazuje, jak je celý demokratický systém bezmocný a hojí se na relativně nevinných, ale „ti velcí“ zůstávají stranou a kapsují se a někdy k tomu ještě ohrožují ostatní, což podobní jako je tato alespoň nedělají. Aby měla zaplatit 1,5 mil USD, tak by ten torrent musel bejt nejstahovanější věcí v dějinách lidstva, by mě zajímalo, jak to ty chytráci spočítali.

  2. Tyhle vysouzeny castky sou smesny. 50 000 dolaru za 1 pisnicku 😀 😀 To je pokus o ziskani penez ztracenych diky sdileni jen z par lidi?

    Asi jako kdyz nekdo nasdilel simpsonovi ve filmu, oni spocitali kolik lidi si to stahlo (ne od nej, ale celkem z toho torrentu, on sam moh uploadnout ten film rekneme tak 10-50lidem max.) a spocitali kolik by vydelali na vstupnym do kina – takovou dostal pokutu.

    Stejne takovou pokutu vzivote neni schopna zaplatit, maximalne kdyby to byla manazerka s poradnym prijmem (a stejne to bude platit az do duchodu), takze nechapu vyznam tak vysoky pokuty. A jak uz nekdo napsal – vzdy se odsoudi lidi co nasdileli smesny mnozstvi dat, ale ti co sdileji ve velkym projdou – vedi jak na to a nikdo jim nic nedokaze.